PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=362631}
7,9 1 327
ocen
7,9 10 1 1327
Nodame Cantabile
powrót do forum serialu Nodame Cantabile

Podobne anime

ocenił(a) serial na 9

Znacie anime podobne do tego? Nodame jest super, obejrzałam wszystkie sezony i
szukam czegoś podobnego, ale utwierdzam się w przekonaniu, że było niepowtarzalne;P

ocenił(a) serial na 10
hime_fw

Polecam Honey and Clover i Nanę.

hime_fw

Ja polece Kaichou wo Maid-sama, inny klimat ale tez lekki i przyjemny, porownywalny do tego tutaj, chociaz oczywiscie brakuje tej wspanialej muzyki.
I musze zapytac, co mialas na mysli mowiac wszystkie sezony? Czy jest wiecej niz 23 odcinki? Ja nigdzie nie widzialam wiecej niestety.
I przepraszam ze bez polskich znakow, mam problemy z klawiatura.

ocenił(a) serial na 10
mitsuishi

To może ja odpowiem jeśli można ;) Nodame Cantabile składa się z 3 sezonów. 1 ma 23 odcinki, 2 o nazwie Paris-hen ma 11, a ostatni o nazwie Nodame Cantabile Finale ma również 11. Poza tym dochodzi jeszcze kilka oavek i speciali.

AnitaBlake

Ooo, to mnie zainteresowałaś teraz :D Dziękuję za informacje, zabieram się zatem do ściągania :D

ocenił(a) serial na 10
mitsuishi

Aha, jest jeszcze seria live action oraz jej kinówki. Live action da się znaleźć z napisami pl, a filmy to już tylko po angielsku

ocenił(a) serial na 10
AnitaBlake

Hmm... O podobne anime. Polecam La corda D'oro. O muzyce. 2 sezony, w tym 2 ma tylko 2 odc. ;) Ale przyjemne anime ;)

ocenił(a) serial na 10
gawra101

Próbowałam to kiedyś oglądać, ale jak na moje gusta za duża haremówka ;), i jak by nie patrzeć bohaterka oszukuje, bo wcale nie ma wielkiego talentu tylko czarodziejskie skrzypce czy coś w tym stylu...

ocenił(a) serial na 10
AnitaBlake

No w sumie racja. K-On też muzyczny. A Nana godna polecenia, ale nie tak bardzo muzyczne anime jak Nodame.

ocenił(a) serial na 9
hime_fw

Jeszcze raz 'Honey & Clover' - równie lekkie co 'Nodame...' - nie muzyczne, ale też o artystach. No i mnie się jednak bardziej podobało.
A co do muzycznych (choć w nieco innych klimatach, ale też bez nadprzyrodzonych elementów) to oczywiście 'Beck'.

ocenił(a) serial na 10
hime_fw

Film Piano no Mori.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones