Nowa konstelacja
powrót do forum 1 sezonu

Wygląda ciekawie, intrygująco - zobaczymy jak w całości będzie - narazie 3 odcinki chyba dostępne. Pozdrawiam

ocenił(a) serial na 6
marcinkf

Nie wiem o czym to jest. Skończył dopiero 1 odcinek. Wygląda jakby jej się w głowie pomieszało, albo jakby się zawiesiła w dwóch równoległych wymiarach. Wącha tą córkę i jakby obca. A dziecko mówi do niej czy jest duchem. Może to być też coś w stylu "inni" więc ona i dziecko z wanny to duchy i ona jakby zawieszona jest między światem żywych i umarłych. Bo ten obraz się zmienił tak jakby miało pokazać że jest w piekle albo czyśccu zamiast anioła nieśli diabła

nedza23

Dokładnie. Jestem bardziej za dwoma równoległymi wymiarami / światami. Pozdrawiam

nedza23

Oglądam dopiero pierwszy odcinek, ale wszedłem sprawdzić czy ktoś zauważył, że w Telco z córką - ta zmieniała się na ekranie (inne ubranie) - i teraz nie wiem, czy to faktycznie błąd w filmie (nie sądzę) czy właśnie dzieją się dwie rzeczy równolegle.

emqbro

Jak slysze o rownoleglych światach to mi sie odechciewa.

aronn

Ps. Etam narazie nie jest wcale tak źle , poczekajmy - zobaczymy. Pozdrawiam serdecznie

ocenił(a) serial na 6
aronn

pomieszane "dark: i "inni" ciekawiej się robi w dal bo tych zdarzeń zaczyna doświadczać więcej osób. Wszystko się komplikuje. Ewidentnie trochę się nakombinowali przy tym serialu i czuć że budżet też niemały.

aronn

M to samo, jak do tej pory te wizje z córką to tylko w jej głowie są, zresztą sama w drugim odcinku powiedziała że straciła przytomność, więc to mówi samo za siebie, i jak na chwilę obecną to jest tajemnicze i to mega tajemnicze.

emqbro

Myślę że to na 99,9% żaden błąd w filmie.

ocenił(a) serial na 6
marcinkf

po dość ciekawym pilocie, kolejne odcinki mocno rozczarowują. Z dość wciągającego i dobrze nakręconego 1 odcinka powoli robi się z tego psychodramat w którym każdy z bohaterów ma coś pomieszane w głowie a główna bohaterka najwięcej. Z każdym odcinkiem będzie coraz mniej akcji a coraz więcej gadania i wytworów wyobraźni któregoś z bohaterów.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones