PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=157763}

Nowe Przygody He-Mana

The New Adventures of He-Man
7,2 505
ocen
7,2 10 1 505
Nowe Przygody He Mana
powrót do forum serialu Nowe Przygody He-Mana

szukam tego serialu

ocenił(a) serial na 9

moim zdaniem pod względem zarówno technicznym jak i fabularnym znacznie lepszy niż "jedynka" choć trafiały się odcinki z francuskim dubbingiem co psuło całość.. lecz ogólnie git ..polecam

ocenił(a) serial na 10
EndriuS

Zgadzam się w całej rozciągłości z założycielem tego tematu. Stary He-Man nie dorasta do pięt nowemu. Kto ogladał i polubił ten wie! :)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) serial na 10
karolxx

Nie wiem czy zauważyłeś, ale:
i) Na RAPIDSHARE (czyli tej stronce, którą podałeś) wszystkie linki z TYM serialem zostały zablokowane! TA RÓWNIEŻ, tam nawet nie ma linków, żeby cokolwiek pobrać;
2) Tytuły z Twojej stronki pochodzą z He-Man & The Masters of The Universe z lat 1983-1985 i remake'a 2002-2003

Podsumowując, "Nowe przygody He-Mana" to nie są, przykro mi :(

ocenił(a) serial na 10
kamilus85

niestety sprawdziłem i tak jest, sam już nie wiem skąd to zdobyć bo nigdzie znaleźć tego nie mogę:(

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) serial na 10
EndriuS

Ściągnąłem wszystkie odcinki z tej stronki, ale kilka miało błędy, a odc 30, 55 i 56 nie ściągnęły mi się w 100% i pojawił się błąd przy ok.99,5%, ale można je odtworzyć.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) serial na 10
EndriuS

ja obejrzałem około 15 odcinków i stwierdzam że fajnie się ogląda serial dzieciństwa-swoją drogą tvp mogłaby wyemitować cała serię jeszcze z polskim lektorem<chyba nie możliwe jednak>

karolxx

napisz petycje do tvp, ja kiedyś ich poprosiłem o STARCOM i transformery to mi się spytali czy płacę abonament...

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
mszmarcin

A ja mam wszystkie odcinki dvdrip z dubbingiem polskim i też sie ciesze,pozdrawiam wszystkich fanów he-mana

kozako22

hehe ja pamietam jak chodzilem do przedszkola rok 92-93 mialem figurke he-mana wlasnie z tej serii :) z tej starszej oczywiscie tez jednak te firmy mattel byly rarytasami baaardzo trudnymi do zdobycia, jesli dobrze pamietam wybralem sie kiedys z ojcem do pewexu i tam zostala zakupiona

ocenił(a) serial na 10
kozako22

O ile pamiętam, to w polskiej wersji był tylko lektor, a nie dubbing. Powiedz skąd masz polską wersję, bo ja mam tylko po ang.

ocenił(a) serial na 10
kozako22

Napisz gdzie można kupić polską wersję, bo ja nigdzie nie znalazłem.

szpaq84

Nie kupisz tego nigdzie oficjalnie,nie bede pisal na portalu skad mam bo ja nie daje nikomu,mam dla siebie,nie po to placilem tyle forsy,zeby rozdawac

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones