PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=720696}
7,3 17 721
ocen
7,3 10 1 17721
O mnie się nie martw
powrót do forum serialu O mnie się nie martw

caly serial

ocenił(a) serial na 7

jest dosc dosc smieszny ale ja osobiscie ogladam go nie dla Igi i Marcina ,wcale nie czekajac na ich romans czy milosc.Ogladam go dla Krzysztofa Maleckiego jego postac i texty mnie rozbawiaja do lez.

Magdalenka1472589

serial omsnm będzie brał udział w I festiwalu serial telewizyjnych, w czerwcu...może jakieś głosowanko ;)

http://www.portel.pl/artykul.php3?i=82366

kgkarina33

Krzysztof mnie dziś rozwalił swoim występem w szkole :D

bezsennosc59

Noo, ja też myślałam, że padnę! On jest rewelacyjny!

ocenił(a) serial na 8
bezsennosc59

"Do Krzysiunia wróć" moja siostra chodzi i sobie pod nosem śpiewa. Piosenka śmieszna w swej prostocie przekazu :)

ocenił(a) serial na 7
kgkarina33

Tak, ja z tego(Paweł Domagała) powodu kontynuowałem oglądanie tego serialu w 1 serii.. :D
Jest świetny, choć w pierwszej serii była REWELACJA, a teraz jest trochę słabiej...A resztą perypetii zainteresowałem się "przy okazji".Ale wciągnąłem się również w nie, głównie z powodu odniesień do własnych przeżyć.I zawsze jakoś wracają mi niektóre wspomnienia i myślę o pewnych rzeczach podczas oglądania każdego odcinka...

kgkarina33

Ostatni występ dla dzieci w wykonaniu Krzysztofa- kapitalny!!

ocenił(a) serial na 8
kgkarina33

Prawa do emisji OMSNM zakupiła telewizja rumuńska ( serial Blondynka też)

ocenił(a) serial na 10
kgkarina33

Mam pytanie odnośnie serialowej Asi. Co ona robi w kancelarii? Żadnej sprawy nie prowadziła, nie wiadomo tez jakie ma wykształcenie.

ocenił(a) serial na 8
_sarna88

Asia skończyła prawdopodobnie marketing i zarządzanie ktoś tak pisał jakiś czas temu

ocenił(a) serial na 7
kgkarina33

zamiast sie cieszyc ze glowni bohaterowie na koniec sie pocalowali,to mnie juz szkoda Krzyska moze on nie jest super materialem na partnera ale ojcem jest dobrym,bo jakos go z nikim innym nie widze -tylko z Iga.
Mam nadzieje ze jego postac bedzie intensywniej rozwinieta,chodz 2 sezon nalezal do niego.
Panie Pawle jako Krzysztof Malecki jest pan bezapelacyjny

ocenił(a) serial na 10
kgkarina33

Zapraszam na bloga :))
http://omsnmtvp2.blog.pl/

ocenił(a) serial na 8
kgkarina33

Powiem wam że zaskoczył mnie ten serial pozytywnie . :) Nie oglądałem tego serialu od początku,gdyż zniechęciło mnie do niego to co chyba miało zachęcać . Mianowicie że twórcami serialu są ludzie odpowiedzialni za "Magdę M " . Pomyślałem " Dobra kolejna Magda .M,nie ma co sobie głowy zawracać " . Dodam że takich seriali jak "Magda M " czy "BrzydUla " z zasady unikam bo po prostu nie lubię . Ale kiedyś z nudów i w sumie też dlatego że chciałem zobaczyć jak sobie Pani Kulig radzi w tym serialu ( zobaczyłem ją w serialu "Zbrodnia " i jakoś przypadła mi do gustu ) włączyłem 1 odcinek . Stwierdziłem po seansie że serial jest zaskakująco dobry . Niby traktuje o poważnych sprawach,ale tak jakoś "na luzie " . :) Małecki rzeczywiście "niszczy system " swoimi tekstami . Igę też lubię taka impulsywna wariatka o gołębim sercu . :) "Kaszuba Mecenas " :D Niby sztywny,ale też coś w sobie ma . Też nie oglądam serialu dla wątku Igi i Marcina ( przynajmniej nie głównie )

ocenił(a) serial na 10
Cobros

Serial zaskoczył mnie identycznie ~ rok temu. Magdy M. nie widziałam i nie żałuję:))) Twoja recenzja bardzo mi odpowiada. Pozdrawiam:)))

ocenił(a) serial na 8
wiseacre

Mam nadzieję że będzie kolejny sezon . :)

ocenił(a) serial na 10
kgkarina33

http://omsnmtvp2.blog.pl/

ocenił(a) serial na 10
kgkarina33

https://www.facebook.com/media/set/?set=a.962616647106762.1073742106.12839070386 2698&type=3

kgkarina33

Krzysiu i jego teksty to mistrzostwo świata! Na poprawę humoru tylko Małecki!!! :-D

kgkarina33

Nowy sezon i nudaaaaa.... czy ciaza to serio jedyny sposob na "urozmaicenie" serialu? Robienie idzie 3. dziecka - znowu z innym facetem- stawia ja w niesympatycznym swietle takiego dziecioroba :p
I teraz znowu sie zaczna dzieciece sprawy, pieluszki itp., itd. Tak, to baaaardzo ciekawe. Jeszcze marta owladnieta obsesja zaciazenia- nastepna.... Na poczatku serial byl fajny, ale zaczyna sie staczac po rowni pochylej, najciekawsze watki zostaly uciete lub rozwleczone jak flaki z wiadomo czym.


Pisze to jako apel, na wypadek, gdyby jakis scenarzysta tu przypadkiem zajrzal i poczytal :p

ocenił(a) serial na 7
kgkarina33

ja oglądam tylko dla Małeckiego (a od jakiegoś czasu dla jego siostry :) )

kgkarina33

Ktos wie co to za utwor co zawsze leci w smutnych momentach prawie w kazdym odcinku? Szlag mnie trafi. Myslalam, ze to urywek z utworu How to let you go ale przesluchalam caly i tego momentu tam nie ma.

kgkarina33

Mnie się wydaje, że Paweł Domagała - Krzysiuniu cha cha, pobił w tym serialu swojego teścia, czyli Andrzeja Grabowskiego - serialowego Kiepskiego.

ocenił(a) serial na 6
kgkarina33

Ojjj tak, Małecki to precjozo, wyje ze śmiechu z jego tekstów, genialnie napisana postać!!! ️️️

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones