O mnie się nie martw (2014-2021)
O mnie się nie martw: Sezon 10 O mnie się nie martw Sezon 10, Odcinek 1
Odcinek O mnie się nie martw (2014-2021)

Odcinek 1

44m
7,7 62
oceny
7,7 10 1 62
O mnie się nie martw
powrót do forum s10e1

Minęło półtora roku. Marcin jest samotnym ojcem dwóch dorastających dziewczynek: Helenki i Oliwki oraz trzyletniego Zbyszka. Przyjaciele i rodzina stoją za nim murem i pomagają, jak umieją, ale nie idzie im to łatwo, bo Marcin emocjonalnie utknął w miejscu, niezdolny cieszyć się życiem ani czyimś szczęściem. Sytuacja jest tym kłopotliwsza, że otaczają go szczęśliwe, choć niezmiennie pokręcone pary: Marta i Krzysiek, wreszcie po cichym ślubie, oraz Sylwia z Pawłem, wprawdzie zaręczeni, ale nadal niepewni dalszej wspólnej przyszłości. Nawał pracy w kancelarii sprawia, że Marcin, bez porozumienia z ojcem ani kolegami, postanawia zatrudnić dwie nowe osoby. W tym celu przyjmuje na miesięczny staż troje świeżo upieczonych adwokatów i oznajmia im, że mają konkurować między sobą o dwa miejsca. Tymczasem Krzysiek, pomny swoich ostatnich nietrafionych pomysłów biznesowych, podejmuje nowe wyzwanie, we współpracy z Andreasem i Jackiem oraz nieszczęśliwie zakochanym Wojtkiem.

misiaczek_23

Dzięki za wstawienie opisu. Będzie ciekawie. Szkoda tylko,że niektórzy po śmierci Igi nie będą już oglądać serialu, ale mają do tego prawo. Przykro,że nie dane nam będzie obejrzeć ślubu Marty i Krzyśka.

alibaba_4

Nie ma za co dziękować wstawiłem ale to jest chyba opis całego sezonu a nie 1 odc.

misiaczek_23

Odcinek na +, dużo humoru, nowe postacie. Krzysiek / Cezary :D w roli elekwentnego uwodziciela. Fajnie zagrał, przeciwieństwo roztrzepanego Krzyśka jakiego wszyscy znamy. MIłość Sylwii i Radeckiego kwitnie :)

ocenił(a) serial na 9
Hans_Kloss

Zgadzam sie w 100% niezłe rozpoczecie sezonu spodziewalam sie,ze będzie gorzej ,a tu nawet mozna bylo sie usmiechnąć :p wiadome nie moglo byc az tak zabawnie biorac pod uwage smierc Igi i pewnie poczatkowe odcinki takie beda ale nie jest zle .Krzysiek calkiem inny ale fajnie wyglada w tych ciuszkach co sie przebiera mogloby juz tak zostac :D trojka stazystow ,ktorzy cos tam na pewno namieszaja no i Sylwia i Pawel milosc w dalszym ciagu kwitnie i tu brawa dla scenarzystow,ze w koncu cos innego ,a nie pojawiajacy sie ex po kilkunastu latach czy kobiety w ciazy jak dla mnie bardzo dobry pomysl z ta terapia przedmalzenska w koncu cos innego ,a nie wiecznie ten sam schemat e kazdym serialu

kaja_1907

Dobre posunięcie, że scenarzyści nie poszli drogą żałoby, że wszyscy w koło rozpaczają. Przeszli na tym do porządku dziennego i słusznie. Iga i tak była nieobecna w serialu od dawna ( aktorka pojawiała się w innych projektach) wiec jej wątek się sam w sobie się wyczerpał.
To fakt, zauważalne w serialach, ze pojawia się ktos z przeszłości i na tym budowany jest C.D. fabuły. :-)

ocenił(a) serial na 9
misiaczek_23

Po obejrzeniu pierwszego odcinka mogę powiedzieć, że nie podoba mi się zachowanie Marcina. Rozumiem to, że jest zaślepiony bólem i strata Igi dotknęła go do żywego, jednak jako osoba, która sama straciła rodziców w wypadku, powinien mieć więcej wyrozumiałości dla Oli i Heli. Gdzie podział się Marcin, który mówił: "to są moje córki"?

Po drugie, kiedy Marcin stał się partnerem zarządzającym? Czy ja coś przeoczyłam? Dlaczego rozstawia wszystkich po kątach i skąd jego uprawnienia do zatrudnienia nowych osób? Ostatnio był zwykłym adwokatem...

Jestem zaciekawiona, jakie "plany" ma nowy stażysta...

ocenił(a) serial na 8
Blair_W

Marcin stał się partnerem w kancelarii w 4 sezonie. Dołączyła również Laura Curyło. Kancelaria wtedy miała zmienić nazwę na ,,Zarzycki&Partnerzy", ponieważ jak to ujął Marek Kaszuba ,,nie chce mnożyć tych Kaszubów" (w nazwie). Jednak kiedy jeszcze oglądałam serial (rok temu) nadal funkcjonowała jako ,,Zarzycki&Kaszuba" :)

ocenił(a) serial na 9
Agata_Moro

Okej, przeoczyłam w takim razie ten fragment, dzięki za sprostowanie :)

Agata_Moro

Spieszę donieść że Marek Kaszuba wykupił udziały od Wiktora Zarzyckiego :) Teraz jest to kancelaria wyłacznie Kaszubów.

ocenił(a) serial na 8
misiaczek_23

Nie oglądam już, ale jestem ciekawa (cóż ja poradzę, że seriale to moja pasja? :D ). Dlaczego Zarzycki sprzedał udziały i co w takim wypadku z mec. Curyło? :)

Agata_Moro

Wiemy tyle że Marek Kaszuba odkupił udziały od Wiktora, o Curyło nic nie wspominają już od dawna, widać że zawiesiła się Pani na pierwszych sezonach a mamy już 10 ! Serial idzie do przodu pojawiają się nowe postaci nie można ogladać się do tyłu bo to tylko strata czasu. A co do kancelarii to wydaje mi się że nowymi wspólnikami będą pewnie Sylwia i Paweł Radeccy, a przynajmniej tak by pasowało.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones