O mnie się nie martw (2014-2021)
O mnie się nie martw: Sezon 9 O mnie się nie martw Sezon 9, Odcinek 7
Odcinek O mnie się nie martw (2014-2021)

Odcinek 7

44m
8,3 59
ocen
8,3 10 1 59
O mnie się nie martw
powrót do forum s9e7

Odcinek 7: Monice wydaje się, że może dowolnie kontrolować swoją relację z Igorem, a Sylwia ma wrażenie, że Igor znowu się pogubił. Tymczasem zupełnie pogubiony jest Krzysiek, który wraca z wyjazdu i przekonuje się, że poza Martą nikt na niego już nie czeka, a Irenka z Grażynką radzą sobie dużo lepiej niż on i Andreas w rozwijaniu samopomocy międzyludzkiej. W kancelarii pojawia się zdenerwowana studentka Marcina, która podczas kursu na prawo jazdy spowodowała wypadek skutkujący poważnymi obrażeniami poszkodowanej. Okazuje się jednak, że poszkodowana jest żoną instruktora, a studentka została użyta w sprawie konfliktu między małżonkami. Instruktor, który uważa się za ostatni cud świata, wprowadza lekkie zamieszanie w kancelarii, ale prawdziwe tornado następuje wraz z pojawieniem się Iwonki, która postanawia zabrać Marka na wakacje. Paweł próbuje ratować sytuację kolejnymi kłamstwami, dzięki czemu Marek spotyka sędzię Agatę w sytuacji, w której każdemu przydaje się wsparcie. Iwonka, rozczarowana rozwojem sytuacji, namawia na odchodnym Pawła i Sylwię do zdjęcia masek i zagrania w otwarte karty, ale to tylko zaostrza sytuację między nimi. Między innymi dlatego wieczorem tego dnia Paweł staje w drzwiach mieszkania Sylwii. Agata nie przychodzi na umówione spotkanie z Markiem do Egalite, a Igor domyśla się, jaką rolę odegrał Kaszuba w życiu Moniki Kuczyńskiej.

misiaczek_23

Iskrzy między Radeckim i Sylwią :).

ocenił(a) serial na 9
Hans_Kloss

Oj iskrzy iskrzy ,chyba ich juz powoli ich będą łaczyc ;) naprawde dobry jest ten sezon ,a brat Radeckiego to strzal w 10 ,dobry casting byl bo wyglada serio jak brat Korcza :D tyle bylo pisania ,ze bez Igi serial nie przetrwa ,a jak na razie w odcinkach nawet nie zauwazam jej nieobecnosci kompletnie nie odczuwam jej braku tak samo jak Aski

kaja_1907

Sylwia mieknie :D. Brat idealnie dobrany wizualnie, z twarzy,postury ,zarostu. Dobre miał sceny z Marta, humorystyczne. :)
Co do Jadwigi , to co już wspomniałem, gdyby nie była wymieniona w dialogu ze wyjechała do rodziców , albo nie robiłaby za tło (w kancelarii podając dokumenty, w knajpie siedząc przy stole czy w aucie na fotelu pasażera ) nie pamietaloby się o niej.
Monika z Igor em (prywatnie małżeństwo) pewnie wspólnie beda knuc.

Hans_Kloss

Iskrzy między Radeckim i Sylwią :), Sylwia mięknie...zgadzam się :) 7 odcinek to jest prawdziwa petarda i nie tylko dla wątku S&P, ale i dla innych też. Świetny duet braci Radeckich, młodszy uczy starszego jak podbijać do Sylwii, Paweł i Marek i odganianie Iwonki - no wprost genialny pomysł, Sylwia - Paweł - i gra w PS- scena tak rewelacyjna że przecierałam oczy czy to się dzieje na prawdę i czy to jest w serialu OMSNM, Ola i Marcin zagrali to tak wspaniale i tak lekko i naturalnie że miało się wrażenie że oni nie grają, tylko są sobą...

ocenił(a) serial na 9
moniczka_237

O tak te duety w 9 sezonie wymiataja :)ten sezon jest super mozna sie posmiac i wszystko idzie do przodu ,a watek Sylwii i Pawla bomba :D

kaja_1907

ja to się zastanawiam czy scenariusz 9 sezonu piszą te same osoby, bo jak mi sie przypomni ten denny 8 sezon to trudno uwierzyć żeby tak było, albo scenarzystki wyciągnęły wnioski z tego jakie niezadowolenie było po tym poprzednim sezonie że zmieniły koncepcję scenariusza, szczególnie jesli chodzi o watek S&P, teraz jak jest tyle ich scen to widać ile serial stracił w 8 sezonie i to ochłodzenie relacji S&P było pomyłką, teraz to w jednym odcinku scen S&P jest więcej niż w całym 8 sezonie ! A już scena S&P wieczorem w mieszkaniu Sylwii to jak dla mnie najlepsza scena miłosna jak do tej pory w całym serialu ! Piszę jak do tej pory bo liczę że jeszcze takie sceny przed nami a Ola i Marcin na pewno zagrają to jak nikt inny !

moniczka_237

To co się udało scenarzystką w tym sezonie to duet braci Radeckich, aktorzy dobrani rewelacyjnie i mają świetnie rozpisane role...
Ale równie świetny jest duet Marek - Paweł, ta relacje w tym sezonie jest ciekawie i humorystycznie rozpisana...
O duecie S&P to wiadomo już od 6 sezonu że mają taka chemię że każda scena w ich wykonaniu jest przekonująca tam nie ma udawania i nie ma sztuczności...

ocenił(a) serial na 9
misiaczek_23

To prawda jeszcze dodalabym do tego Marte i Patryka uwielbiam ich razem ,Marte i Marcina no i Krzysiek z Andreasem daja radę :D

moniczka_237

Dobry tez wątek, gdy Radecki swata Marka z sedzią :)

Hans_Kloss

O tak, to też im wyszło w tym sezonie, zresztą Marek i sędzina pasują do siebie także niech Pawełek działa :)

misiaczek_23

w rytm piosenki Krzyśka :D https://www.youtube.com/watch?v=iAc6Qr_sAXw

Hans_Kloss

TAK! To jego swatanie jest świetne i w ogóle on sam w tym sezonie jest świetny :-) z odcinka na odcinek podoba mi się bardziej, zupełnie inny człowiek niż w poprzednich sezonach, widać jak się zmienia a właściwie to uczucie do Sylwii go tak zmieniło, w mieszkaniu Sylwii to już był kompletnie inny człowiek...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones