PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=772367}
8,3 2 714
ocen
8,3 10 1 2714
8,9 8
ocen krytyków
O.J.: Made in America
powrót do forum serialu O.J.: Made in America

Chyba nie miał zbyt silnej konkurencji. Widziałam kilka innych filmów o Simpsonie i są o wiele lepsze.
Rozumiem, że autorzy chcieli pokazać świat rządzący Ameryką i sytuację czarnoskórych, ale wg mnie za dużo tu tego i mam nikłe wrażenie, że jednak autorzy są zdania, że amerykańscy policjanci wrobili Simpsona bo jest czarny.

Zaletą jest przedstawienie faktów z procesu i zabójstwa, relacje ludzi, którzy brali w tym wszystkim udział oraz próba pokazania prawdziwej twarzy Simpsona.

Seiya

Bez złośliwości piszę. Poproszę o tytuły tych innych lepszych filmów. Pozdrawiam

Seiya

Ja również bez złośliwości.....

”mam nikłe wrażenie, że jednak autorzy są zdania, że amerykańscy policjanci wrobili Simpsona bo jest czarny”.

W którym momencie idzie to odczytać?Film „masakruje” dowodami O.J'a.Jasno jest też pokazane że ławnicy wyrokiem uniewinniającym chcieli się zemścić na LAPD za takie sprawy jak np. pobicie Rodney'a Kinga.Potem w procesie cywilnym został uznany za winnego.

ocenił(a) serial na 9
Seiya

Wydaje mi się, że obejrzałeś jedynie pierwszy odcinek :p

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones