PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10033184}

Obsesja

Obsession
4,7 3 971
ocen
4,7 10 1 3971
Obsesja
powrót do forum serialu Obsesja

Produkcja na poziomie filmów klasy B lecących o 3 nad ranem. Ani dobry erotyk, ani thriller. Tajemnica Anny przewidywalna, historia prosta jak budowa cepa, zero napięcia i zero grozy. Jestem w szoku, że Armitage i Varma trafili do tego serialu bez przymusu. Varmie wybaczam ze względu na fantastyczną grę, szczególnie w ostatnim odcinku, natomiast gra Armitage'a pozostawiała wiele do życzenia, że o jego głównej towarzyszce ekranowej nie wspomnę.

A za scenę z poduszkami żądam odszkodowania, już nie mam ochoty spać w żadnym hotelu.

Relampago

Ja po tej scenie z poduszkami odpadłam, dla mnie to nierealne żeby wykształcony, dorosły człowiek zachowywał się w taki sposób. Trudno mi sobie wyobrazić tak zaburzonego nastolatka, a co dopiero starszego mężczyznę buszującego w pościeli i próbującego coś wywąchać… Szkoda czasu, już na samym starcie zapowiadało się źle, ta scena z oliwką była podobnie żenująca. Rozumiem, że są odklejeńcy na świecie ale chyba nie aż tacy żeby publicznie dwie obce zupełnie osoby, w tym żonaty facet zachowywali się jakby byli kochankami od dawna.

ocenił(a) serial na 1
Onemoretime_filmweb

Dokładnie! Też mnie rozśmieszyła ta scena z oliwką. Nawet gdyby był kompletnie pijany, żaden człowiek będący w otoczeniu swojego teścia i bardzo wpływowych osób, od których zależy spełnienie jego celów zawodowych, nie będzie tracił panowania nad sobą na widok ładnej kobiety czy mężczyzny. Ten serial równie dobrze mógł się skończyć zaraz po tej scenie, gdyby się okazało, że kobieta z oliwką jest tak naprawdę podłożoną przez teścia pułapką. Doniosłaby na typa, koniec kariery politycznej, gość wraca w niesławie do domu. Ale najwyraźniej według scenarzysty mężczyźni po 40-stce nie mają instynktu samozachowawczego, nawet w szczątkowej ilości.

Relampago

Zdziwilbys sie zapewne co jeszcze hotelowi goscie wyprawiaja z poduszkami i nie tylko. Skad wiesz ze aktorzy trafili do serialu z przymusu lub bez? Przeprowadzales castingi? Jesli oczekujesz napiecia i grozy to obejrzyj jakis krwawy kryminal najlepiej o seryjnym mordercy.

ocenił(a) serial na 1
Dariusz_Zarczynski

Co do poduszek - jednak zakładam, że większość gości hotelowych to nie jest patologia. W kwestii przymusu - czytanie ze zrozumieniem się kłania. A napięcie jest słusznym oczekiwaniem, gdy serial jest reklamowany jako thriller.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones