PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10033184}

Obsesja

Obsession
4,7 3 971
ocen
4,7 10 1 3971
Obsesja
powrót do forum serialu Obsesja

Bardzo słaba produkcja...Gra aktorska na bardzo średnim poziomie, niestety..."Skaza" nakręcona ponad 3o lat temu wciąż najlepsza...Jeremy Irons i Juliette Binoche stworzyli fenomenalny duet...zdecydowanie polecam film z 1992r

ocenił(a) serial na 8
agnes0301

Nie no tu się zgodzić nie mogę. To co robiła Binoche w scenach seksu było tak beznadziejnie, że schrzanila cały film

vsnake77

niestety nie mogę zgodzić się z Twoją opinią...Binoche zagrała zdecydowanie lepiej niż Charlie Murphy, która swoją postać przedstawiła wyłącznie na zasadzie "dam ci instrukcję i będziesz jej przestrzegał". Zero tajemniczości, gradacji scen...Serial jest oczywisty i bardzo przewidywalny...eee ,mnie się nie podobał ;)

ocenił(a) serial na 8
agnes0301

Ogólnie jeśli chodzi o grę,to oczywiście Binoche wprowadziła tą chemię i całą otoczkę tę relacji na zupełnie inny poziom ale same sceny seksu z nią są...hmmm, bardzo nijakie a Murphy ogólnie słabo wypadła.
Jestem mało obiektywna jeśli chodzi o Armitagea ale nawet w tym wypadku widzę, że coś poszło nie tak, bo akurat On zagrać dobrze potrafi

vsnake77

to prawda Armitage potrafi grać, ale Obsesja ( i z jego wykonem) ogólnie słaba...Pozdrawiam

ocenił(a) serial na 6
agnes0301

A ktoś wie gdzie mogę obejrzeć „Skaza”?

vsnake77

Dokladnie. Te zapasy Ironsa z Binoche to byla katastrofa.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones