PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=365408}

Ocalić Grace

Saving Grace
7,1 340
ocen
7,1 10 1 340
Ocalić Grace
powrót do forum serialu Ocalić Grace

4-ty sezon

użytkownik usunięty

Pierwszy odcinek 4-go sezonu już w poniedziałek! Ciekawe co zaserwują nam scenarzyści po tak gorącym finale 3-go? :)

http://www.welovedrama.fora.pl/ - pozwoliłam założyć sobie forum "Saving Grace". Jeśli chcecie pogadać o serialu i pospekulować, co się wydarzy w kolejnych odcinkach, to zapraszam:)

Ja jeszcze jestem przed finałem 3 sezonu, skończyłam na razie na odcinku Mooo :) ale niedługo nadrobię. Troszkę musiałam się odgrace'ować, bo wpadłam w niebezpieczny cug :D ale mocno mnie zaintrygowałaś tym gorącym finałem, więc pewnie w ciągu kilku najbliższych dni nadrobię ;)

użytkownik usunięty
golden_screen

O, tak - Grace wciąga maksymalnie:) Po każdym obejrzanym odcinku wychodzę z założenia, że nie można zrobić już nic lepszego... Na szczęście, nie mam racji:)

Niestety serial zostal skasowany a szkoda.

ocenił(a) serial na 10
Fenix_99

Serial skasowany, ale zakonczenie zrobili super.

Wilka11

No i ja skończyłem ogladać Saving Grace. Fajny ale jak dla mnie zbyt religijny, ciągle tylko anioły, księża, gadka o Bogu i wszyscy za wszystkich się modlą. Powiedzcie mi i tutaj mały spojler....




Skoro Grace na koniec zgineła to o czym miałby być 4 sezon.

Aha.
P.S. Brakowało mi postaci Leona Cooleya, mogli zrobić jakoś że go w tych zaświatach pokażą czy coś.

ocenił(a) serial na 6
Mateo_SF

Z tego, co pamiętam, to w trakcie emisji 3-go sezonu zapadła decyzja o tym, iż będzie on ostatnim. W związku z powyższym nakręcone odcinki 4-go sezonu dołączono do 3-go i zaserwowano mocniejszy finał.

Wiecie może, czy można go gdzieś oglądać online(bez logowania itp.)? Szukałam, ale nie znalazłam...
Może być bez lektora i napisów.

Ysabel_1986

Udało się.
Jakby ktoś szukał, to na primewire.ag działają linki, ale jak sprawdzałam 2 pierwsze odcinki to tylko filenuke(serial w oryginale oczywiście).
Hunter trochę niewyraźnie mówi, ale może się osłucham ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones