PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=825266}
5,7 2 355
ocen
5,7 10 1 2355
October Faction
powrót do forum serialu October Faction

Pierwszych kilka odcinków nawet, nawet, a potem zaczyna się sprzedawanie poprawności politycznej.
Po obejrzeniu całego serialu właściwie nie wiem o czym był ten serial. Wiadomo, że od jakiegoś czasu żadna produkcja Netflixa nie może obejść się bez wątku gejowskiego i oczywiście w tym serialu taki znajdziemy. Do tego feminizm, zaprzeczenie tradycyjnym wartościom i tradycji i ciężki los osób czarnoskórych. Osobiście jestem już zmęczona tym, że zabieram się za jakiś serial, wydaje się, że będzie fajny, a potem wciskanie na siłę aktualnie promowanych poglądów. Oczywiście wiem, że mój komentarz może zaraz zniknąć, bo jest hm.... nie wpisujący się w obecna narrację, ale musiałam to napisac. Pozdrawiam.

ocenił(a) serial na 4
Feratu_Zendi

Twój głos nie zniknie tylko dlatego, że jesteś kobietą :D A tak na poważnie to zrezygnuję z Netflixa, przez wtłaczanie na siłę jedynego słusznego poglądu (co jest zwyczajnie obrzydliwe). Jak ktoś płaci za coś to powinien być przez usługodawcę szanowany tymczasem oglądając Netflix zaczyna mi się robić przykro, że jestem biały. Ale przecież mam furtkę żeby być normalnym... Wystarczy znaleźć ciepłego przyjaciela i można być spoko...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones