PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=863234}

Od zera

From Scratch
7,5 5 293
oceny
7,5 10 1 5293
Od zera
powrót do forum serialu Od zera

Gra 44-letnia aktorka? Jest piękna, ale no widać, że to dojrzała kobieta, jakoś mnie to gryzie

Kolorowanka123

Z jednej strony studiuję się w każdym wieku.

KisssEw

Tak, ale ta postać ewidentnie jest na początku swojej ścieżki życiowej, nawet chyba wspomina że jej podróż do Włoch to ostatnia rzecz przed rozpoczęciem dorosłości

m_kabaj

Ano właśnie, jest na początku, waha się czy zostać prawnikiem, czy robić to co lubi...

Kolorowanka123

Dziwne, że to kobiety piszą takie komentarze.. Aktorka wygląda rewelacyjnie i absolutnie nie na swoje 44 lata.

Katamorgana_1990

Przecież napisałam, że jest piękna :) Ale niekoniecznie wygląda na młodą studentkę, która szuka swojej życiowej drogi.

Kolorowanka123

A to ciekawe bo ja cały czas się zastanawiałam, czemu jej chociaż nie postarzą i jak zobaczyłam w jakim jest wieku, byłam w niemałym szoku. Tylko pozazdrościć takiej urody

ocenił(a) serial na 7
Katamorgana_1990

Boższe co za pruderia

justipusti

Pruderia??

Katamorgana_1990

Oglądam to z mężem. Cały czas mi powtarza, że źle mu się ogląda studentkę 40+, która gra 20+

ocenił(a) serial na 8
Kolorowanka123

A co to za problem, że ma 44 lata? Wygląda bardzo młodo. W życiu bym nie powiedziała, że tyle ma. Maksymalnie 30.

Kolorowanka123

twoje życie juz nigdy nie będzie takie same....ale masz problem

Montaro111

Tak, do dzisiaj drżę na samą myśl i nie mogę zasnąć :(

Kolorowanka123

Mi się akurat też to rzuciło w oczy jako pierwsze. I bez przesady że wygląda wg ludzi tutaj mega młodo bo ja dałam jej koło 40 i się nie pomyliłam. A gra młoda zagubioną dziewczynę... Chyba ma jakieś dojścia bo nie wierzę że nie ma młodych utalentowanych aktorek pasujących wiekiem na młodą studentkę

ocenił(a) serial na 5
Kolorowanka123

Masz dużo racji :-)

ocenił(a) serial na 3
Kolorowanka123

Jest piękna, ale nie wygląda na młodziutką dziewczynę. Wygląda na niewiele młodszą od matki. Dziwne, że nie zatrudnili dwudziestokilkuletniej dziewczyny.

ocenił(a) serial na 4
Kolorowanka123

Zgadzam się, też mnie to drażni. Jej współlokatorki wyglądają 2x młodziej od niej, matka wyglada na niewiele starszą. Jest piękna, ale jest też tyle pięknych młodych dziewczyn, które mogły dostać tę rolę...

ocenił(a) serial na 9
marticzka

Piękne, młode kobiety dostaję przeróżne role, proszę się o nie nie martwić ;) Saldana wygląda bardzo młodo, a poza tym nie przez cały serial gra przecież młodziutką dziewczynę.

ocenił(a) serial na 9
Kolorowanka123

Jestem facetem , a w ogóle nie zauważyłem na ile ona wygląda po prostu jest świetna w tej roli i mnie jakoś nie gryzło ile ma lat?! Podobno Hollywood nie daje żadnych ról kobietom w jej wieku (co akurat jest bzdurą moim zdaniem) ale gdyby jednak uznać, że tak jest to coś czuję, że to kobiety sobie to nawzajem robią sądząc waszej po gorącej dyskusji.

miko_klimkiew

Ojej, już dorobiłeś teorię jakie to kobiety są okropne wobec siebie i wzajemnie rzucają sobie kłody pod nogi. Napisałam kilka razy, że ta aktorka jest przepiękna, ale nie pasuje mi do roli studentki, bo wygląda na czterdziestolatkę, ot tyle. Ty nie zauważyłeś jej wieku, ja zauważyłam, subiektywne odczucia, więc nie nakręcaj teorii w stylu "kobiety kobietom zgotowały ten los", bo chyba się zapędziłeś.

ocenił(a) serial na 9
Kolorowanka123

Nie dość że stara to do tego jeszcze czarna ... Piękno i mądrość tego filmu bronią się same choć nie wszycy to są w stanie zobaczyć. Aktorka idealna w swojej roli.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones