PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=700087}

Od zmierzchu do świtu

From Dusk Till Dawn: The Series
6,3 3 041
ocen
6,3 10 1 3041
Od zmierzchu do świtu
powrót do forum serialu Od zmierzchu do świtu

Zakończenie

ocenił(a) serial na 7

Dziwnie się skończyło. Tak, że właściwie nie mam pojęcia o czym będzie ten drugi sezon.

barry4500

zaspojleruj, bo nic mnie nie ominie.

Mr.Pink

SPOILER!

Zakończyło się zupełnie inaczej niż film, co było do przewidzenia jako że od akcji w Titty Twister wszystko poszło w innym kierunku. A więc tak - Richie odjechał wraz z Santanico; Carlos przechodzi coś w rodzaju odkupienia; teraz największa zmiana - na końcu Kate zapytała Setha czy nie potrzebuje towarzystwa i w przeciwieństwie do filmu Seth wyraził chęć wspólnej podróży. Ścigający braci Gecko szeryf postanowił skończyć z zemstą i wraca do rodziny. W sumie mogą coś jeszcze wycisnąć ze Scotta, jako że przeżył (tyle że jest culebra). Pastor dead, profesor sex machine dead. Nie wiem co jeszcze chciałbyś wiedzieć :P

DarthMnich47

no to chyba wszystko :)

użytkownik usunięty
DarthMnich47

1 sezon zakończono, przed wiadomością o pozwoleniu na kręcenie 2, była to miła niespodzianka dla twórców serialu. Dlatego starano się wszystko zamknąć 1 sezonie, a obecnie obmyślają, jak zacząć i o czym 2 sezon

ocenił(a) serial na 3
barry4500

Zakończenie serialu było no cóż, głupie? Postać Rangera okazała się bezcelowa i totalnie nie potrzebna, niczego nie zmieniła jedynie irytowała swoją obecnością. Ostatni dialog Setha i Richiego żenada, Carlos i jego wątek - wtf? Richie i Santanico - wtf? Richie nie może chodzić w słońcu ale może prowadzić samochód w dzień ... Ach no tak, może bo ma przyciemniane szyby - WTF!! Śmierć pastora i zamiana Scotta też całkowicie bezcelowe, po prostu chcieli się pozbyć tych postaci i nie mieli pomysłu jak to zrobić. Cały ten serial to jedna gigantyczna strata czasu, brak klimatu, brak spójności masa dziur fabularnych i idiotycznych decyzji zarówno ze strony reżysera jak i scenarzystów. Brak jakiegoś wielkiego "bum" lub czegokolwiek na koniec sprawia że ciągnąca się jak flaki z olejem całość nie nagradza widza w żaden sposób. Dla mnie ten serial to środkowy palec dla wszystkich fanów serii. Strach pomyśleć że czeka nas drugi sezon tej abominacji.

ocenił(a) serial na 8
Harlan89

Abominacja, wow :D

ocenił(a) serial na 7
barry4500

Wydaje mi się, że 2 sezon może być o próbie zlikwidowania Santanico za zdradę. Dziewięciu Króli pewnie będą chcieli wykorzystać do tego Carlos'a. Może jakieś spotkanie braci Gecko w El Rey?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones