PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=556879}

Odcinki

Episodes
7,2 4 171
ocen
7,2 10 1 4171
7,8 5
ocen krytyków
Odcinki
powrót do forum serialu Odcinki

Ilość odcinków

ocenił(a) serial na 9

Czy ktoś wie czemu ten serial ma w pojedynczych sezonach max 9 odcinków. Rozumiem 1 sezon
który był sprawdzającym czy się przyjmie, ale 2 i 3 powinien mieć minimum 12 odc.

ocenił(a) serial na 8
mad_man_172

Głupie pytanie. Po prostu tak ma, tak zadecydowała stacja. A czemu pełne sezony mają 24 odcinki a nie 50?

ocenił(a) serial na 9
Bartonson12

Głupie czy nie zaciekawiło mnie ponieważ utarło się raczej że seriale mają 12 albo 24-25 odc na sezon.

ocenił(a) serial na 8
mad_man_172

No ale co by tu można było wcisnąć jeszcze? Szybko skończyły by się pomysły na serial. Wole jak jest więcej sezonów a mniej odcinków niż na odwrót.

ocenił(a) serial na 9
Bartonson12

Nie no mnie też się podoba jak jest, chociaż mogliby ustalić stałe 12 odc bo tak to sezon się zaczął kiedy w styczniu i już koniec prawie, a czekać trzeba było z 2 lat chyba. Dlatego myślę że jakby dołożyli te 3 odcinki to serial by niczego nie stracił, ale no tak jak pisałeś wcześniej stacja zadecydowała inaczej, w sumie to oni mają przed sobą wykresy oglądalności, a nie ja :D

mad_man_172

Jak dobrze pamiętam to w pierwszy sezonie chyba 2 lub 3 odcinek, o tym wspomina Mat. Że na wyspach sezon to około 6-9 odcinków, a w USA sezon to z reguły ponad 20 odcinków.

ocenił(a) serial na 9
rafib1975

Fakt było coś takiego :)

mad_man_172

Nawet z ciekawości patrzyłem na kilka seriali z wysp, faktycznie oni lubią mniej odcinków niż z USA.

ocenił(a) serial na 9
rafib1975

Brytyjczycy :) kto ich tam zrozumie, pewnie potrzebują miejsca w ramówce dla kolejnej edycji x factor albo mam talent.

ocenił(a) serial na 8
mad_man_172

Oj tam. Polacy nie mają takich kłopotów. U nas jeden sezon to ponad tysiąc odcinków :)

ocenił(a) serial na 9
Bartonson12

Większość i tak kończy się na 2 sezonie bo są tak słabe że nawet Ci co mają czas i chęci ich nie oglądają :)

ocenił(a) serial na 9
rafib1975

patrz: "Sherlock Holmes" ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones