PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=834944}

Odwet

Reprisal
6,5 281
ocen
6,5 10 1 281
Odwet
powrót do forum serialu Odwet

Bardzo dobry!

ocenił(a) serial na 10

"Reprisal" jest serialem niepodobnym do czegokolwiek, co widziałam wcześniej. Na początku wydaje się pogmatwany, ale gdy już dobrnie się do końca trzeciego odcinka, ciężko jest przestać oglądać. Ma w sobie znacznie mniej scen przemocy niż się spodziewałam - to, ile tej przemocy pokazać a ile pozostawić w cieniu jako coś, o czym tylko wspomniano zostało bardzo dobrze przemyślane. Twórca serialu, Josh Corbin, miał ten pomysł w głowie przez 9 lat, co dodatkowo wpływa pozytywnie na efekt końcowy. Wizualnie również jest bardzo przyjemny dla oka.
Lubię, gdy fabuła sprawia, że wchodzę sama ze sobą w wewnętrzny konflikt - komu kibicować, z czyjej porażki się cieszyć?
Mimo mojej ogromnej sympatii do Abigail Spencer, Doris początkowo potwornie działała mi na nerwy. Pusta blondynka bez pojęcia o świecie, ze słodkim głosikiem i stadem torebek. Mimo to jednak im głębiej w serial, tym bardziej pokazywała jaka jest naprawdę. Muszę przyznać, że zrobiła na mnie ogromne wrażenie - zarówno Doris, która z odcinka na odcinek bardziej i bardziej zaczynała przypominać Katherine, jak i sama Abby i jej gra aktorska.
"Reprisal" jest ogromnie niedoceniony i szkoda, że tak niewiele się o nim mówi.

alagib

Serial anulowano po pierwszym sezonie. Ten sezon stanowi zamkniętą całość, czy jest urwany i niedokończony?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones