PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=339345}
7,9 47 423
oceny
7,9 10 1 47423
7,7 6
ocen krytyków
Odwróceni
powrót do forum serialu Odwróceni

Jak w temacie niektórzy nie wiedzą co to lambada. Jakos zdusiłem pierwszy odcinek. Takiej chujni już dawno nie widziałem w wykonaniu TVP. Przez to i w ogóle nigdy nie mam zamiaru płacić abonamentu. Dobry serial się skończył na Pitbulu a jeśli ktoś chce się dowiedzie jakie były realia pod konic lat 90- tych to polecam "Prawdziwe psy" lub "Alfabet mafii". Oba fabularne.

ocenił(a) serial na 10
gwindak

Alfabet oglądałem i rzeczywiście świetny. Jednak nie mogę się zgodzić co do Odwróconych. Obok Pitbulla, Oficera i Gliny to jeden z najlepszych seriali wyprodukowanych w Polsce. Serial naprawdę dobry i aktorzy świetnie dobrani.

ocenił(a) serial na 10
gwindak

po 1 tego serialu nie produkowało TVP jak już coś więc zanim zaczniesz wpisywać te swoje żale, to najpierw zorientuj się co i jak...
po 2 "Prawdziwe Psy" i "Alfabet mafii" fabularne?? zobacz najpierw w słowniku co to słowo oznacza...

gwindak

Yo, polecam "Skupienie" Jakuba Charona, mocny film, grają prawdziwi gangsterzy- do obejrzenia na YT:

https://www.youtube.com/watch?v=lZuonyv4z2o

ocenił(a) serial na 10
FOCProductions

Prawdziwi gangsterzy nie grają w filmach. Przestań spamować

gwindak

nie ma to jak pisać dla samego pisania, może nabijasz sobie posty, nie wiem, bo nie ma to sensu. Jak już wyżej napisali to nie TVP jest producentem, tylko TVN jeśli chodzi o produkcję. Serial ten powstał właśnie na podstawie serialu dokumentalnego "Alfabet mafii", który był na faktach, którego producentem też jest TVN. Serial rozkręca się od 4 czy 5 odcinka i jak napisał kolega wyżej jest to jeden z najlepszych seriali kryminalnych jaki został nakręcony w tym kraju. Pitbulla jak i Odwróconych oceniam na 9. Tobie bardziej podobał się Pitbull bo patrząc na twoje słownictwo bardziej do ciebie docierał... Co do realiów w latach 90-tych, niektórzy nie muszą oglądać seriali bo wiedzą jak było, no ale jak ktoś ma 15 lat i używa słowa "gimbus" tylko to mu pozostaje, tak samo jak brak możliwości płacenia abonamentu skoro robią to za niego rodzice...

Shaker82

Nie jestem fanką fejsa, ale "Lubię To" do Twojej wypowiedzi pasuje idealnie.

ocenił(a) serial na 10
gwindak

Ten serial jest świetny - jeden z najlepszych jakie oglądałem.
A Pitbull ktory tak zachwalasz to wg mnie chłam i tanie gówno.

ocenił(a) serial na 7
Varza

nie galopujmy aż tak, Pitbull jest genialnym serialem który fajnie pokazuje realia pewnego czasu w naszym kraju i jest to jeden z najlepszych seriali, szczególnie przez to że nie wygląda sztucznie.
Natomiast ten serial już w sumie nie pamiętam czy jest to top topów bo oglądałem go jak wychodził premierowo i nie pamiętam, ale właśnie teraz zamierzam do niego wrócić. :D

ocenił(a) serial na 10
itsONLYinstinct

Obejrzalem kiedys jeden odcinek pitbulla i pamietam ze nie podszedl mi.
Sprobuje jeszcze raz po tych kilku latach i sie wypowiem po seansie :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones