PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=129334}

Oficer

7,6 31 791
ocen
7,6 10 1 31791
7,6 5
ocen krytyków
Oficer
powrót do forum serialu Oficer

Po aresztowaniu Topora i Cypy Kruszon ma żal do Malwiny, że nie powinni go zamykać, że co on zrobił. Może Kruszon lubił Topora, nie wiem, ale mniejsza o to. Topór i Cypa dowiadują sięże Juba tez siedzi w tym więzieniu i wpadają na pomysł, żeby przekupić strażnika, aby umożliwił im wspólny spacer, aby mogli go zabić (pomścić śmierć syna Topora). Proponują mu coraz wyższą kasę, ale strażnik odmawia. Jednak w autobusie Grand zastrasza go i mu daje kasę i dobrze wie na jaki pomysł wpadł topór z Cypą. Pytanie tylko SKĄD Grand o tym się dowiedział? A czemu to poparł, to już wiem - żeby zlikwidować niewygodnego świadka, który może zacząć sypać na Granda. Poza tym Kruszon mówi mecenasowi Skłodowskiemu, że Topór i Cypa nie mogą wyjść, że nie powinni. Skąd wie o planowanej zemście na Jubie? I czy też ją popiera? Jak już Topór zabił Jubę, to Kruszon mówi Skłodowskiemu, że Topór jednak już może sobie wyjść. Poraz kolejny zastanawia mnie: skąd Kruszon o wszystkim wie i czemu popiera zabicie Juby? Aha, chyba za zabicie jego kolegi z policji - Paska? No a co do Patryka, to zabił go Grand w szpitalu, a nie Juba. Wracając do nurtującego pytania, skąd Grand o wszystkim wie i skąd Kruszon o wszystkim wie? Skąd także wiedzą, że już jest po wszystkim? A Kruszon to poparł, żeby pewnie pomścić śmierć Paska :)

ocenił(a) serial na 10
trancefan1986

Przepraszam, sprostowanie: "Po aresztowaniu Topora i Cypy Kruszon ma żal do ALDONY", a nie tak jak błędnie napisałem że do Malwiny.

ocenił(a) serial na 10
trancefan1986

Odpowiedz jest banalna po prostu tak kruszon jak i grand są myślącymi chłopcami w przeciwnym razie nie doszli by w życiu do takiej pozycji w swoich profesjach... Grand jest inteligentny i umie wykorzystac sytuacje a kruchy bierze za pewnik że topor będzie chciał zabić Jubego. Też bym był wkurzony jakbym był gangsterem i ktoś by mi zabił syna...

ocenił(a) serial na 10
WOLVERINE55

Mam podobne spostrzeżenia do trancefan 1986 , Grand mógł się domyślić,że Topor będzie chciał załatwić Jubego, ale skąd wiedział,że to właśnie Małkiewiczowi Topor złożył propozycję..Przecież Małkiewicz nie był klawiszem przydzielonym na wyłączność Topora i Cypy, bo na ten przykład choćby , pojawia się też w wątkach dotyczących Jubego..

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones