PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=129334}

Oficer

7,6 31 807
ocen
7,6 10 1 31807
7,6 5
ocen krytyków
Oficer
powrót do forum serialu Oficer

W końcu dobry serial kryminalno sensacyjny, stary ale jary, trzyma w napięciu, znakomity scenariusz i fabuła, a to już 8 lat jak oficer miał swoja premierę.Doskonałe role szyca, Małaszyńskiego, Chyry i Dziędziela, nic dodać nic ująć.

Najlepszy sezon, "Oficerowie" i "Trzeci Oficer" to już nie to choć w "Trzecim" znakomita była ścieżka dźwiękowa.

ocenił(a) serial na 10
KWallander_2

Zgadzam się. Jak do tej pory nie udało mi się obejrzeć lepszego serialu kryminalno sensacyjnego. Bogate osobowości postaci. Prawdziwa męska przyjaźń. Honor i przewrotne akcje. Świetna fabuła..brawa dla Wojciecha Tomczyka. Natomiast reżyser igra sobie z widzem.Psychologiczne manewry co bardzo mi się podoba. Muzyka zapada w pamięć i odpowiednio nastraja. Brakuje mi serialowego następcy.

skrajna

Niby serial spoko ale niedociągnięć w kwestii konsultacji ze specjalistami od działania policji jest cała masa. Śledztwo ws. zabójstwa w galerii to jakiś żart, panowie wzięli jakiś świstek z nazwiskiem i od razu nalot na chatę? Który prokurator dałby na to zgodę z takim 'dowodem'. Akcja w domu Topora? Oczywiście nikt nie zwróciłby uwagi na inżyniera i zakapturzonego gościa naprawiających latarnię kilka godzin. A ten helikopter przyleciał tam pod koniec po to żeby oświetlić serialowe gwiazdy? Myślę, że każdy jeden stażysta kazałby pilotowi śledzić ponton. Serial dla ludzi, którzy o pracy policji mają niewiele wspólnego, a oglądając nie za bardzo starają się składać logiczną całość z tego co widzą.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones