PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=665639}

Ojciec Brown

Father Brown
7,7 1 523
oceny
7,7 10 1 1523
Ojciec Brown
powrót do forum serialu Ojciec Brown

Seria 5

ocenił(a) serial na 8

Właśnie zaczęłam oglądać 5 serię, niestety od 5 odcinka dlatego mam prośbę czy ktoś może mnie oświecić gdzie jest lady Felicia i Sid no i kim jest Bounty?

ocenił(a) serial na 9
anastazja1984

Podbijam pytanie. Przedwczoraj obejrzałam odcinek i nad tym samym się zastanawiam. Postać Sida i Lady Felicii nadają temu serialowi niesamowity charakter, uwielbiam te postacie.

ocenił(a) serial na 9
anastazja1984

Nie wiem co się stało z się sir Carterem, ale Lady Felicia odjechała w nieznane pociągiem, a Bunty to jej kuzynka, która ją zastępuje. Mam nadzieję, że pomogłam :)

ocenił(a) serial na 8
Zizi7432

Dzięki Zizi ale Felicia odjechała od tak sobie czy było coś choć zasugerowane dlaczego wyjeżdża?

ocenił(a) serial na 9
anastazja1984

Nie pamiętam dlaczego Felicia odjechała ale wiem już co się stało z sid Carterem. A mianowicie: ktoś niesłusznie oskarżył go o pobicie jakiejś kobiety i dostał rok więzienia.

anastazja1984

Pojechała za mężem chyba do Afryki. Dostał gdzieś jakąś nową pracę, chyba ambsadora. Były łzy na pożegnanie na dworcu Lady Felicii i Pani McCarthy :D Bounty ma pilnować domu i ogólnych spraw i zostać trochę "utemperowana" na wsi bo za bardzo sprawia klopoty :D

ocenił(a) serial na 8
anastazja1984

Dzięki za odpowiedzi. A swoja drogą to ojczulek Brown powinien dojść jak to był z tym posądzeniem Sida o pobicie' rozwiązał tyle kryminalnych zagadek a ''kumpla'' przed więzieniem nie uchronił.

ocenił(a) serial na 9
anastazja1984

Jutro będzie odcinek o tej sprawie i wszystko się wyjaśni.

ocenił(a) serial na 8
Zizi7432

Dzięki, obejrzałam, szkoda że Sid znowu zniknął.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones