PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=95651}

Okrutne ulice

EZ Streets
8,1 79
ocen
8,1 10 1 79
Okrutne ulice
powrót do forum serialu Okrutne ulice

Ez streets

użytkownik usunięty

jeśłi jest ktoś w posiadaniu tracklisty utworów do tego serialu niech się zgłosi

ocenił(a) serial na 10

niestety oficjalnego soundtrack'u, z tego co ostatnio poszukiwalem na necie, to nie wydano, a szkoda. Wiem tyle, ze oprocz swietnych motywow Mark'a Isham'a (za co dostal nawet Grammy) to w samym filmie jest cale mnostwo utworow Loreena'y McKennitt. Jestem jej zagorzalym fanem i posiadam jej wszystkie plyty, ale niestety nie mam mozliwosci obejrzenia tego wspanialego serialu i podania dokladnie tytulow (bo nie mam go ani w wersji vhs, a nie ma go na osiolkach itp). Kilka bardzo dokladnie kojarzy mi sie z tym serialem, np. utwor "Prologue" czy tez "The Old Ways".
Ja podobnie, jak przedmowca, prosze o trackliste a takze mozliwe namiary na ten serial - wszelkie sklepy internetowe przeczesalem i nie ma sladu. jedyna szansa, ze jakis fan zrobi tvripa ...
pozdro
Krzysmir

ocenił(a) serial na 10
krzysmir

Hej.
Posiadam ten serial na płytkach nagrywane z tv. Mam 9 odcinków brakuje mi 1, ale listy utworów nie mam i również przeszukałam wszytsko :((. Loreen McKennitt mam pare utworków ale mi sie niestety żaden nie kojarzy. Może sie ortientujesz jaki jej utwór jest na samym początku serialu??? Wszelkie pytania i odpowiedzi prosze podac na adres mortalxena@interia.pl

krzysmir

Czy ma ktoś ten film proszę się zgłosić, dogadamy się :)

ocenił(a) serial na 10

przepraszam za blad, Mark Isham nie otrzymal za muzyke nagrody Grammy, tylko Emmy. mea culpa
pozdro
Krzysmir

ocenił(a) serial na 10

Ktoś tu jeszcze zagląda? Ma ktoś ten serial albo muzykę Ishama? Byłbym wdzięczny za jakiekolwiek info.

ocenił(a) serial na 10

Witam,

zakupiłem sobie ten serial na ebay'u 210 minut 1 płyta dvd. Co do ost'a to nigdy on się nie pojawił w sprzedazy. Cześć utworów do tego serialu wykonuje Sarah McLahlan.

Którego pieknego razu znalazłem strone na yahoo z wypisem utworów ze serialu ale teraz nie mogę jej odnależć.

Jak by się to komuś udało, to niech zamieści ja tutaj.

Pozdrawiam

Neo_

Hej,

Utwory, które pojawiają się w serialu:

Loreena McKennitt:
- The Mystic's Dream
- Santiago
- Bonny Portmore
- The Old Ways
- Ancient Pines
- Courtyard Lullabye
- Snow
- Prospero's Speech
- Full Circle
- Huron ‘Beltane’ Fire Dance
- Let All That Are to Mirth Inclined
- Cymbeline
- Seeds of Love

Caroline Lavelle:
- Moorlough Shore

Maire Brennan:
- Against the Wind

Pozdrawiam

ocenił(a) serial na 10
ttomczewski

Witam dziękuje serdecznie za wypiskę z nagraniami. Mnie ponownie nie udało się odnaleźć strony z tracklistą...

ocenił(a) serial na 9
ttomczewski

Dzięki również.Gdy pierwszy raz oglądałem ten serial (2 razy była emisja chyba na POLSAT) i usłyszałem "Bonny Portmore" to zakochałem się w twórczości Loreeny McKennitt. To temu serialowi zawdzięczam to "odkrycie" do dziś (podobnie jak wieki temu dzięki ROBIN HOOD do Clannad). Serial był dobry i sądziłem,że ktoś nie wykupił dalszej części.Dzięki wpisowi wcześniej już wiem,że ktoś po prostu nie dokończył pomysłu,szkoda.

ocenił(a) serial na 10
macrac1068

Nie tyle co nie dokończono, co anulowano serial ze względu na bycie zbyt kontrowersyjnym w tamtych latach.

Mnie udało się odnaleźć kasetę VHS z odcinkami w RTL 7 :)

ocenił(a) serial na 9
Neo_

słuszna uwaga-RTL7, nie POLSAT.Wiesz coś więcej o tej "kontrowercyjności"?Pisali gdzieś o tych przyczynach. Swoją drogą to skandal, wiele programów dla małolatów jest obecnie bardziej kontrowersyjna.

Neo_

jesteś w stanie go udostępnić?

ocenił(a) serial na 10
qazxsw123

Jak go zgram to mogę o tym pomyśleć. Potrzebuje bardzo duży dysk aby zgrywać bez kompresji. Dam znać, jeśli coś będę miał lub jak zgram i obrobię całość.
Szkoda tylko,że mam to tylko na VHS'ie i to nie wszystkie odcinki :(

Neo_

Prześlij mi VHSy,to w dwa dni zgram i odeślę z powrotem kasety.
Namiary do mnie:
roberto97@toya.net.pl

debesciak1978

Czy ten serial był w jakiejś polskiej tv ??

giovanni50

Byl, chyba na RTL7.

qazxsw123

Jakby ktoś szukał, to wszystkie 9 odcinków jest na chom ikuj, tylko po angielsku i bez napisów, ktoś mógłby zrobić w wolnej chwili.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones