PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=685998}
6,6 2 985
ocen
6,6 10 1 2985
Once Upon a Time in Wonderland
powrót do forum serialu Once Upon a Time in Wonderland

Piszę to dla wszystkich, którzy wahają się, czy warto obejrzeć ten serial. Wcześniej naczytałam się wiele negatywnych opinii, ale coś mnie podkusiło, żeby to zweryfikować.
I moim zdaniem serial jest naprawdę dobry. Trzyma poziom Once Upon a Time, a chwilami nawet wydaje się, że ma nad nim przewagę, ponieważ bohaterów jest mniej i dzięki temu nie ma chaosu i poplątania. Mamy tutaj solidną historię, każda ważniejsza postać ma(czasem nawet kilka) retrospekcji, wszystko jest poprowadzone z głową. Jasne, są pewne błędy czy luki fabularne, ale mnie one nie raziły. Jeśli chodzi o efekty specjalne — nie są zachwycające, ale to samo było w OUaT, a nawet pozwolę sobie powiedzieć, że Gąsienica czy Cheshire są zrobieni całkiem nieźle.
Bohaterów również odebrałam na plus, uważam, że są ciekawie wykreowani i — to, co było również widocznie w OUaT — mają swoje jasne i ciemne strony, nikt nie jest zły bez przyczyny. No i główna bohaterka, Alicja, swoim uporem i wrażliwością znacznie bardziej podoba mi się od nieco drewnianej Emmy Swan.
Także ja polecam. Nie sugerujcie się krytyką. Sprawdźcie sami :)

ocenił(a) serial na 8
Foggy_10

Dziękuję za pomocną opinię :D Za niedługo skończę 4 sezon OUAT i zastanawiałam się czy obejrzeć Once Upon A Time in Wonderland. Pomimo większości negatywnych opinii, dam mu szansę :)

ocenił(a) serial na 8
nataliap

Zapewne już dałeś mu szanse ja tez dałem i mi się podobał ocena mówi sama za siebie :) uważam ze powinni kontynuować go dalej

ocenił(a) serial na 8
Baal

Na swój dziwny sposób spodobał mi się. Na początku był trochę nudny, ale się rozkręcił. Chętnie bym zobaczyła jak rozwinęły się niektóre rozpoczęte w 1 sezonie wątki :P

ocenił(a) serial na 8
nataliap

Zgadzam się moim zdaniem serial choć spinoff miał potencjał

nataliap

Gdzie mogę znaleźć ten serial???

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones