PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=740929}
8,2 22 475
ocen
8,2 10 1 22475
8,0 4
oceny krytyków
One Punch Man
powrót do forum serialu One-Punch Man

Witam, One-Punch Mana obejrzałam dopiero wczoraj i czytałam o tych wszystkich informacjach dotyczących drugiego sezonu. Jednakże nie mogę nic znaleźć, poza "Oficjalnie kolejna część One-Punch Mana będzie w 2017". Czy teraz może wiadomo coś więcej? Z góry dziękuję.

Anikxa

Niestety informacja o roku 2017 została błędnie zinterpretowana, gdyż razem z ogłoszeniem o drugim sezonie(o tym, że powstanie) zapowiedziano grę mobilną na rok 2017 i większość ludzi odebrała to jako termin premiery anime.
Od tego czasu(jakieś pół roku temu) ogłoszono jedynie, że licencje na tytuł przejęło inne studio, niż to które tworzyło pierwszy sezon i od tego czasu cisza.
Materiału źródłowego w postaci mangijest sporo, więc jest z czego zrobić ten drugi sezon, na przynajmniej 12 odcinków, ale póki co nic nie wiadomo o tym jak daleko posunęły się prace. O jakichś konkretach w sprawie choćby przybliżonej daty premiery nie wspominając :(

Soleks100000

Kurcze, już myślałam, że zaraz dowiem się "Już jest od kilku miesięcy." i zaraz sobie szybko obejrzę a tu nic :( Dzięki za odpowiedź, przynajmniej wiem, co się obecnie dzieje.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones