PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=810089}

Opowieści z San Francisco

Tales of the City
6,7 2 577
ocen
6,7 10 1 2577
Opowieści z San Francisco
powrót do forum serialu Opowieści z San Francisco

.....że, niestety,, nie znając realiów San Francisco, nie mogę zrozumieć specyfiki serialu. Owszem, taka szansa jest. Jednak jest też szansa na to, ze jest to po prostu słabo napisany i niesamowicie pretensjonalny serial i na miejscu queer community, to bym się obraziła za stereotypowo-infantylno-melodramatyczny sposób przedstawiania ludzi.Te rozmowy usiane złotymi myślami są nie do grania, tylko do wygłaszania, te sceny łzawe, problemy wydumane, emocje wymyślne, ach jakże skomplikowane. Patrzyłam z niedowierzaniem. Nie rozumiem, dlaczego Laura Linney zdecydowała się na rolę w tym serialu, ale to w mojej opinii jej najgorsza decyzja zawodowa.

ocenił(a) serial na 5
amaliamurau

Mam identyczne zdanie. Jest to też najnormalniej w świecie niesamowicie nudne i jak wspomniałaś wielce pretensjonalne. Laura jest wspaniałą aktorką, była rewelacyjna w "Tajemnicy przeznaczenia". Pewnie nie wiedziała jaki będzie efekt końcowy, a ten jest bardzo kiepski.

ocenił(a) serial na 5
amaliamurau

Ignorant że mnie. Właśnie doczytałem, że to kontynuacja serialu z lat 90 tych. Laura kontynułuje swoją rolę. Nie zmienia to oczywiście mojego zdania na temat serialu ale mam już inna perspektywę .

ocenił(a) serial na 3
amaliamurau

Doskonałe podsumowanie

ocenił(a) serial na 3
amaliamurau

w punkt. i jako reprezentant queer community potwierdzam - infantylne, stereotypowe, płaskie i moralizatorsko głupawe

ocenił(a) serial na 8
jeziu_fw

Ja jako reprezentant LGBT nie widzę w tym nic infantylnego i płaskiego, ani pretensjonalnego. Stereotypowego również. Co prawda dla wielu może zalatywać przesadnym patosem, który mi akurat nie przeszkadzał.

ocenił(a) serial na 3
Stajp

No cóż- pewnie znacząco różnimy się wiekiem :) :v

ocenił(a) serial na 4
amaliamurau

właśnie wczoraj skończyłem. Rozumiem, że Netflix jako orędownik walki o prawa mneijszości z LGBT na czele chciał akurat w czerwcu dać produkcję w tym duchu, tylko dlaczego jest to tak inflantylne i momentami po prostu złę. więskzość postaci pąłska, Anna prawi czasami takei komunały, że Paulo Coleho by ja mógł cytować. Wspaniała aktorka Laura Linney po prostu sie w tej produkcji miota. pomysł może i niezły, ale wykonanie kuleje - rowiązanie "zagadki" jest kuriozalne. trudni serial traktować inaczej niż jako zart, ale do tego niespecjalnie udany

ocenił(a) serial na 8
amaliamurau

Mi się właśnie to przerysowanie podobało. Bez przesady to film, nie tzreba brać wszystkiego dosłownie. Ot, po prostu; fajna, miła i kolorowa opowieść w odcinkach. Oglądało sie przyjemnie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones