PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=666215}
7,7 101 394
oceny
7,7 10 1 101394
6,5 15
ocen krytyków
Orange Is the New Black
powrót do forum serialu Orange Is the New Black

Czy ktos widzial oba seriala i widzi bardzo duzo podobienstw?

ocenił(a) serial na 10
Amanda_Young

Widziałam oba seriale i powiem tyle, są na tyle podobne, ale tak od siebie różne jak tylko być mogą.
Tematyką są bardzo podobne, bo koniec końców OITNB dzieje się w więzieniu dla kobiet jak i Wentworth, ale są bardzo odmienne.
Ogólnie jak OITNB jest komedio dramatem i można się nieźle uśmiać, tak Wentworth jest typowym dramatem i jeśli chcesz się pośmiać to nie serial dla ciebie. Tam wszystko jest tak poważne i straszne jak to właściwie powinno wyglądać w więzieniu. Jak dla mnie to są to seriale diametralnie inne od siebie, jedyną cechą wspólną obu tych seriali to to, że obydwa są świetne, co widać nawet po ocenach tutaj.
Oczywiście jakieś wątki wspólne można znaleść takie jak np "wojny" między więźniarkami (w 2 sezonie OITNB jak i 1 sezonie Wentworth).
Ja polecam z całego serca oba seriale i tylko czekam na 3 sezon OITNB ♥

PS. Amanda Young hah genialnie. Jako fanka całej serii Piły powiem jedynie tyle, że po prostu ucieszył mnie twój nick i avatar, no i może jeszcze, że wierze w powrót Amandy w ósmej części XD

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones