PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10015650}

Solo Leveling

Ore Dake Level-Up na Ken
7,7 454
oceny
7,7 10 1 454
Ore Dake Level Up na Ken
powrót do forum serialu Ore Dake Level-Up na Ken

Już sam początek mocno mnie zniechęcił. Główny motyw serialu to "bohater będący na samym końcu łańcucha pokarmowego musi nagle stać się silny", więc żadnej innowacji tu nie zobaczymy. I nie ma w tym w gruncie rzeczy nic złego, ale serial nie jest też wybitny w żadnym innym aspekcie, żeby móc to jakoś zrekompensować.

Power system wydaje się być najbardziej kiczowaty ze wszystkich jakie widziałem, gdzie cytując narratora "siła każdego łowcy jest przyznana na początku i nie da się w żaden sposób wejść na wyższy poziom". Taaaaa... fajnie mieć zaspoilerowane, z czym będzie się musiał zmagać główny bohater już w pierwszym odcinku i to przez samego narratora. Nie jest to duża zachęta do oglądania, tym bardziej, że najciekawsza rzecz, jaka została pokazana widzowi w pierwszym odcinku, to duże mrówki i silniejsze duże mrówki.

Osobiście się przemogłem i obejrzałem każdy odcinek, jaki wyszedł do tej pory, i na tym chyba poprzestanę. Wątpię, aby dalsze odcinki skrywały coś głębszego fabularnie lub coś na tyle dobrego, aby serial rzeczywiście był godnym polecenia.

ocenił(a) serial na 9
SoldierInc

Przeczytałem całą manhwe i uważam, że jest świetna, tzn o gustach się nie dyskutuje i wątpię, że udałoby mi się kogokolwiek przekonać do zmiany zdania, natomiast tylko zwrócę uwagę na fakt, że jest tutaj "ponowne przebudzenie", więc można mieć wyższą rangę, ten temat był poruszany w 2 odc. Temat mrówek jest dość istotny, ale to wątek daleko w przód. 

Każda anime ma swoich fanów i antyfanów, z resztą jak wszystko, ale spróbuj obejrzeć następne odcinki, chociaż do 12-13 jak wyjdą, bo będzie się wg mnie sporo działo co może zmienić Twoje nastawienie

ocenił(a) serial na 3
biedren

Taaa super. Na jakiś rozwój fabuły trzeba było czekać praktycznie do finału. To jakby iść do restauracji, zamówić 10 dań i dopiero ostatnie Ci smakuje.

biedren

Też czytałem całą manhwę i końcówka mnie rozczarowała i nie chodzi tylko o sam finał, ale bieg zdarzeń, który nagle przyśpieszył, co mogło mieć związek z poważną chorobą jednego ze współtwórców tytułu, który niestety ostatecznie zmarł, nie doczekawszy nawet premiery anime.
A co do przełożenia manhwy na anime to na razie bardzo pozytywnie, daję na razie 8/10 bardzo wierna adaptacja obrazkowego wydania.
Jednakże cała seria w moim mniemaniu jest dość sporo słabsza od "Tower of God". I to w tej mandze rozczytuję się bardzo mocno i z niecierpliwością czekam na kolejne sezonu anime.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones