PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=584827}

My Little Sister Can't Be This Cute

Ore no Imōto ga Konnani Kawaii Wake ga Nai
6,7 710
ocen
6,7 10 1 710
Ore no Imōto ga Konnani Kawaii Wake ga Nai
powrót do forum serialu Ore no Imōto ga Konnani Kawaii Wake ga Nai

Świetnie napisane postacie, naprawdę dobry humor (choć kwestią kluczową jest jak zazwyczaj to bywa jakość tłumaczenia), a w sezonie drugim sporo dobrego dramatu. Ciekawa kreska postaci i dość dobry wygląd całości. Idealnie wpasowana ścieżka dźwiękowa i przede wszystkim prześwietni aktorzy głosowi.

Całą recenzję (i analizę zakończenia zamkniętą w tagu spoiler) można przeczytać u mnie:
https://rascal.pl/anime-manga-japonia/ore-no-imouto-ga-konna-ni-kawaii-wake-ga-n ai/

rascal0pl

Opis twojej reakcji na zakończenie to jak opis mojej dosłownie bo jak wszystko było fajnie (na zlanie okularnicy czekałem od kiedy pojawiła się w 1 sezonie) to ta durna obietnica nie wiadomo po co wszystko popsuła, potem jeszcze przed pocałunkiem miałem nadzieję że powie jej że chce anulować tą obietnicę ale to też można tak odebrać w gruncie rzeczy ^^

eh kolejne anime z cyklu jak wydawca może zepsuć zakończenie ;/

rascal0pl

dodam jeszcze by opisać moje odczucia na zakończeniu że czułem się jakby ktoś mi przywalił zabił kota a ja nie mógł mu nawet oddać ani nic zrobić ;/
pamiętasz gdzie znaleźć tą wersję z pocałunkiem w usta?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones