PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=584827}

My Little Sister Can't Be This Cute

Ore no Imōto ga Konnani Kawaii Wake ga Nai
6,7 710
ocen
6,7 10 1 710
Ore no Imōto ga Konnani Kawaii Wake ga Nai
powrót do forum serialu Ore no Imōto ga Konnani Kawaii Wake ga Nai

Zanim obejrzycie...

ocenił(a) serial na 7

[Bez spojlerów, spokojnie, możecie odetchnąć]

A więc, chcę się wypłakać na forum. Uważam to anime za zbugowane. Jeżeli ktokolwiek miał styczność z grami EA, to to wygląda podobnie.
Jak nie rozumiecie, to przechodzę do mojego wytłumaczenia - anime samo w sobie jest cudowne. Uwielbiam takie wesołe, lekkie i żartobliwe twory. Natomiast problem tkwi w ludziach, którzy to anime zrobili. Zauważcie, że OreImo ma 2 sezony. Między nimi jedno fałszywe zakończenie, które jeśli obejrzeliście, no to NIESTETY, ALE MUSICIE O NIM ZAPOMNIEĆ. Genialne, co nie? Potem macie specjale, które TRZEBA obejrzeć pomiędzy dwoma sezonami, bo inaczej NIC nie zrozumiecie. A i po drugim sezonie też specjale. Nie dałem rady ich obejrzeć. Moja duma mi nie pozwalała.

Podsumowując, a konkretniej TL;DR, czy warto?
Tak. Warto. Jest dobre, ALE ogarnijcie kolejność oglądania. I oglądajcie tylko wtedy, gdy naprawdę nie macie nic lepszego do zobaczenia.

Być może manga jest lepsza. Nie wiem. Naprawdę nie wiem. I wiecie co? Nie chcę wiedzieć.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones