PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=659116}

Orphan Black

7,9 28 609
ocen
7,9 10 1 28609
7,0 3
oceny krytyków
Orphan Black
powrót do forum serialu Orphan Black

Okazuje się, że odcinek wyciekł. Ktoś już oglądał? Ja mimo, że jestem trochę rozdarty i boję się, że będę musiał czekać 2 tygodnie na 3.03, to nie mogę się powstrzymać i właśnie go włączam. W sumie w przyszłym tygodniu nie będę miał zbytnio czasu chyba, więc w sumie dobrze się stało.

ocenił(a) serial na 10
Arno

Ja widziałam już wczoraj, również bardzo dobry odcinek. Sporo się dzieje, za tydzień i tak obejrzę jeszcze raz :)

ocenił(a) serial na 10
Vicky91

Super odcinek; akcja posuwa się powoli do przodu no i końcówka super zaskakująca...Ale do najlepszych odcinków OB jeszcze trochę mu brakowało. :D 9/10 znowu daję; chyba że zmienię zdanie jak obejrzę raz jeszcze, hah. Brakowało mi Delphine. No i dosyć mało Cosimy było. + Nie wierzę w to co Alison wyrabia! :D Dr Coady ogólnie pozytywnie mnie w tym odc. zaskoczyła, chociaż wiadomo, że będzie dobrze Helenę traktować, bo jest dla niej istotna pod kątem researchu. No i jak jej mogła tak skłamać, że to Sarah ją sprzedała, wrr! R.I.P. Seth. Szkoda, bo zdążyłem go chyba najbardziej ze wszystkich męskich klonów polubić. Miałem nadzieję, że jest jakiś haczyk, że jak zostanie postrzelony to mu przejdzie ból etc. i tyle...Ale niestety po promo 3.03 na to się nie zanosi :(

ocenił(a) serial na 10
Arno

Ja przy końcówce to myślałam, że na zawał zejdę. Ostatnie 10 minut było masakryczne, w dobrym sensie. Mi się te męskie klony jakoś nie specjalnie podobają jak na razie. Mdłe, sztuczne i w ogóle jakieś nijakie. Delphine mało będzie w tym sezonie chyba, mam nadzieję, że Cosimy zobaczymy trochę więcej w późniejszych odcinkach.

ocenił(a) serial na 10
Vicky91

Nie wiem czemu skasowało moją odpowiedź/nie poszła; mimo, że wyświetliło, że została dodana. :(

Arno

Moja wiadomość w innym wątku też przepadła...

Ktoś powie gdzie można znaleźć drugi odcinek?

Coś mi się wczoraj na tumblrze obiło o oczy, że wyciekły pierwsze dwa odcinki (to było kilka godzin przed premierą), ale myślałam, że to jakaś ściema.

ocenił(a) serial na 10
CzerwonyKaktus

Wypłynęły jakieś 5 godzin przed premierą. couchtuner.eu

Vicky91

Dzięki. Już pobrałam z kickass. :)

ocenił(a) serial na 8
Vicky91

Ewentualnie na stronie kickass.to - całkiem niezła jakość

ocenił(a) serial na 10
Plecotus

Ja jestem podwójnie opóźniony :D Bo jak głupi czekałem do 4 aż się skończy emisja z wejściem na stronę z linkami i doznałem szoku czytając "added 4 hours ago"...No a podwójny szok dzisiaj z rana, gdy odkryłem wyciek 3.02. Myślałem, że premiera po prostu gdzieś była wcześniej udostępniona i zbytnio w to nie wnikałem, haha.

ocenił(a) serial na 9
Arno

Dużo lepszy odc niż 1!Ojj tak Ali jest niesamowita!
Biedna Helena;( mnie te klony męskie też na razie nie przekonują,ale zobaczymy jak bedzie dalej. ;))

Arno

Właśnie oglądam ten odcinek po raz trzeci, z czego pierwszy raz z polskimi napisami (autorstwa Mausnera) i niestety napisy są niedokładne, momentami autor chyba nie rozumiał o co chodzi. I tak się zastanawiam, może przetłumaczę napisy do trzeciego odcinka. Pomyślę rano.

CzerwonyKaktus

Poprawka - to jednak były napisy autorstwa GuessWho (czy jakoś tak; pobrane z Napi-Projekt). Nie polecam ich, totalnie przekręcają treść. Znalazłam te od Mausnera, ale niestety nie są zsynchronizowane do wersji 1080p.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones