PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=659116}

Orphan Black

7,9 28 620
ocen
7,9 10 1 28620
7,0 3
oceny krytyków
Orphan Black
powrót do forum serialu Orphan Black

Jakie wrażenia po odcinku?

Moim zdaniem wszystko wyszło na plus. Helena i bliźniaki, zazdrosna Alison, rozpaczona Cosima (zioło i Mrs.S najlepsi przyjaciele chorego człowieka), porzucona Mika i Beth zmierzająca na stację by popełnić samobójstwo... Sara z robakiem od Neo. Dużo się dzieje i jest mocne to wszystko....

+ Tylko ja się tak wzruszyłem na scenie Miki i Childs? :D

JamesTC

Nie tylko ty się wzruszyłeś. :D

Odcinek moim zdaniem świetny, jedyne czego mi w nim brakowało to Krystal :D. Jestem też bardzo ciekawa jak rozwiną wątek biologicznej rodziny Felixa.

JamesTC

JamesTC, popraw nazwę tego tematu, bo wpisałeś, że to pierwszy odcinek, a to był przecież drugi. ;)

Tradycyjnie polecam After The Black. W tym tygodniu gośćmi byli Kristian Bruun oraz John i Greame (twórcy serialu). Link - http://orphanblack.space.ca/aftertheblack/innerspace-after-the-black-402/

Bardzo polubiłam Beth. Mam nadzieję, że dowiemy się o niej jeszcze więcej i że będą kolejne retrospekcje. Wzruszyła mnie scena pożegnania MK i Beth. MK też jest świetną postacią, czekam na więcej! Ale najważniejsze pytanie brzmi - kogo postrzeliła/zastrzeliła Beth?! I czy to ostatecznie pchnęło ją do samobójstwa? I dlaczego jej rodzina nadal nie zainteresowała się jej zaginięciem, nie odebrała jej rzeczy?

Nie podobają mi się ci neo-"paramedycy", a ten robal w policzku jest okropny. Ogólnie ten wątek nie przypał mi do gustu. :/

Spodziewałam się, że Helena będzie miała bliźnięta jednojajowe. Ciekawe czy doczekamy się porodu i wychowywania maluchów. :P

Zastanawia mnie też gdzie jest Vic. Ostatni raz widzieliśmy go na odwyku i jego wątek jakoś się urwał, a szkoda.

CzerwonyKaktus

Beth zastrzeliła Maggie Chen. W 1/2 sezonie (chyba to było w 2) Art opowiadał o tej sytuacji Sarze: włożył w dłoń Chen telefon żeby jakoś zatuszować sytuację.

JamesTC też uważam, że sezon zapowiada się bardzo dobrze :D

ocenił(a) serial na 10
Mielu_fw

Beth zastrzeliła Meggie Chen w innych okolicznościach, było pokazane w pierwszym odcinku :)

ogólnie odcinek świetny, czekam niecierpliwie na kolejny.

Aleksandra_Wojcik

Taak rzeczywiście, zmylił mnie temat (s04e01) i myślałam, że tego dotyczy pytanie, a przecież w drugim odcinku Beth też kogoś zabiła, sorrki mój błąd :p

ocenił(a) serial na 10
JamesTC

MK i Beth- scena odcinka </3
I kolejne milion pytań. Kogo zabiła Beth? O czym jeszcze wiedziała? I jej przemiana. W drugim odcinku widzimy już inną osobę.
Chyba tęsknię za dawnym Felixem... Aczkolwiek zobaczymy jak rozwiną wątek jego i jego rodziców.
Ja zdecydowanie czekam na Cala.

ocenił(a) serial na 10
JamesTC

A mnie się serce krajało, jak Cosima pytała pani S. o Delphine. I ten jej załamany głos i słowa "I just miss her so much". No umarłam. I ogólnie bardzo polubiłam Mikę, jestem jej niezwykle ciekawa.

I oczywiście jako wielka fanka Delphine - czekam na informację! Już nawet nie na nią samą, bo wiem, że jeżeli w ogóle się pojawi, to w ostatnich odcinkach, ale niech powiedzą, kto ją postrzelił, albo jakaś retrospekcja! :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones