PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=659116}

Orphan Black

7,9 28 622
oceny
7,9 10 1 28622
7,0 3
oceny krytyków
Orphan Black
powrót do forum serialu Orphan Black

warto?

ocenił(a) serial na 8

Mam pytanie, czy warto zaczynać oglądanie? Do jakiego innego serialu można go porównać?

ocenił(a) serial na 6
kuradomowa84

Nie wiem do jakiego innego serialu można go porównać, ale warto obejrzeć ten serial.

ocenił(a) serial na 6
kuradomowa84

Zdecydowanie warto!

ocenił(a) serial na 10
kuradomowa84

Do żadnego się nie da porównać, bo żaden się mu nie równa ;) Oglądam duużo seriali, ale zdecydowanie mogę powiedzieć, ze OB jest najlepszy ze wszystkich i polecam go każdemu :D

ocenił(a) serial na 10
298paula986

Całkowicie się zgadzam! Genialny, a szkoda, że tak mało znany jak na razie

ocenił(a) serial na 8
kuradomowa84

potwierdzam przedmówców, trudno to porównać do czegokolwiek. jeśli już, to po prostu do innego porządnego, dobrze zrobionego i trzymającego w napięciu serialu.

kuradomowa84

mnie nie wciągnął. męczą mnie naciągane, przekombinowane scenariusze z przemocą w tle, ale Tatiana Maslany rzeczywiście znakomita. Warto spróbować. Ja obejrzałem cztery odcinki pierwszego sezonu

kuradomowa84

Raczej Orphan Black jest jedyny w swoim rodzaju, co czyni go zarąbistym i wciągającym serialem ;)

kuradomowa84

Warto! ♥
Jest jedyny w swoim rodzaju, nie można go przyrównać do jakiegoś innego serialu.

ocenił(a) serial na 10
kuradomowa84

Warto. Jeden z lepszych seriali.

kuradomowa84

Raczej do żadnego, jest oryginalny. Warto i to bardzo, najlepszy serial z 2014 roku i jak dla mnie jeden z lepszych. Wciągnął mnie niesamowicie, a poznałem go na tym forum :)

kuradomowa84

Był kiedyś taki serial, Cień anioła, bodajże. Gdybym już miała porównać do jakieś serialu, to właśnie do tego.

ocenił(a) serial na 9
kuradomowa84

Nie wiem czemu, ale odrobinę kojarzy mi się z pierwszą wersją serialu Nikita, a przede wszystkim z filmem "Tożsamość Bourne'a".

ocenił(a) serial na 3
kuradomowa84

Nie warto

ocenił(a) serial na 10
kuradomowa84

Warto !!! :D Chociażby dla samej Tatiany, która nie dość że w jednym serialu gra tak wiele postaci, zmienia akcenty ( ukraiński,brytyjski, amerykański,niemiecki ), inaczej się porusza odgrywając daną postać, mimika twarzy też jest inna, inaczej się zachowuje to jeszcze do tego gra klony udające klony ( np. Sarah udająca Beth, Sarah udająca Cosimę, Alison udająca Sarah ) i robi to tak świetnie że od razu widać, że to nie np. Alison tylko Sarah a to przecież jedna i ta sama aktorka. Helena jest najlepszym przykładem tego że Tat gra po prostu świetnie. Fabuła wciągająca i ciekawa. Jak większość seriali na początku jest troszkę gorszy ale potem normalnie cudo ^^ Jedyny w sowim rodzaju więc nie jestem w stanie porównać go do żadnego innego serialu. Sama nie byłam przekonana gdy przeczytałam opis. Myślę sobie " Klony ? Serio ? " ale gdy włączyłam pierwszy odcinek już wiedziałam, że serial zajmie wysokie miejsce w moim sercu <3

ocenił(a) serial na 8
annanowak542

Dzięki za.info..juz widziałam wszystkie sezony :-)

ocenił(a) serial na 10
kuradomowa84

hahah o ja ślepota ruska :DD Nie zauważyłam daty posta XD Ale cieszę się, że stałaś się częścią naszej fanowskiej rodzinki XDD

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones