PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=152170}

Orzeł

Ørnen: En krimi-odyssé
8,1 417
ocen
8,1 10 1 417
Orzeł
powrót do forum serialu Orzeł

Czy ktoś wie gdzie można go znaleźć? Szukam od roku i nigdzie nie ma :( albo źle szukam
Pomóżcie!

ocenił(a) serial na 10
falkor1982

Widze mamy ten sam problem....tez szukam tego serialu. Byłam ostatnio w Berlinie i znalazłam sezon2( kosztował chyba ok 15 euro) ale tylko z lektorem niemieckim...bez napisów nawet...angieslkich. Jesli znasz niemiecki to to jest chyba jedyne wyjscie...Jesli chodzi o sciagniecie.....to graniczy to z cudem...powodzenia:) jak znajdziesz to daj znac;p

ocenił(a) serial na 9
falkor1982

ja też szukam wytrwale tego serialu, miałam nadzieję że ktoś wgra go na youtube.. [bo jest tam tylko "Sisyphus" [obie części; i to z angielskimi napisami]

falkor1982

serial obecnie jest wyswietlany przez niemiecka telewizje ZDF w niedziele poznym wieczorem. 6 wrzesnia o godz.22.00 bedzie wyswielany odcinek Tantalus. Serial mozecie ogladac w internecie za pomoca programu zattoo.
tylko oczywiscie w niemieckiej wersji jezykowej.
pozdrawiam

ocenił(a) serial na 10
anulka333

poszukuję serialu ornen? próbuję, gdzie się da... pomożesz?

użytkownik usunięty
falkor1982

Chetnie odstapie za darmo - prosze o kontakt na adres: fisico@interia.pl Pozdrawiam wszystkich Fanow tego serialu!

czy twoja propozycja nadal aktualna?

ocenił(a) serial na 10
falkor1982

Poszukuję wciąż i wciąż tego serialu i nigdzie nie mogę znaleźć :(( dopiero teraz trafiłam na to forum... nie dysponuje nikt? nic się nie zmieniło? :( poooomocy

Rushka

telewizja niemiecka ZDF (opowiednik drugiego programu polskiej telewizji) od 8 sierpnia bedzie emitowala serial o godzinie 22.00-oczywiscie w niemieckiej wersji jezykowej. serial mozna ogladac za pomoc programu zattoo. wystarczy sie zalogowa i sciagnac program.. mozna wejsc rowniez na strone telewizji www.zdf.de a potem szukac livestream na 08.08.10. pozdrawiam

anulka333

Wybacz, ale raczej nikogo nie interesuje serial w języku niemieckim. Jak będziesz coś wiedzieć o emisji w języku angielskim, to z chęcią się dowiem.

ocenił(a) serial na 7
perun_6

wręcz przeciwnie, jak najbardziej interesuje niektórych wersja niemiecka. bez generalizowania i angielskojęzycznej dominacji...

falkor1982

szukałam wszędzie! niestety bez żadnego rezultatu.
może ktoś z was ma ten serial i chciałby go udostępnić na jakimś portalu?
proszę!

użytkownik usunięty
Mmajkoo

http://thepiratebay.org/torrent/3266376/A_rnen_-_TV_Rip%28Dansk_Serie%29afsnit_1 -8

Korzystaj mądrze ;p

P.S. Jedynym problemem jest brak napisów...w jakimkolwiek języku, bo nawet duńskich nie ma.
Jakby było mało seedów to pisać na PW, bo 1 sezon mam na dysku.

napisy są np tutaj (wersja angielska) - jak by ktoś tylko mógł je zsynchronizować fajnie do wersji mkv.. byłoby cudownie!

Mmajkoo

Jak to możliwe, że serial, który w naszym zapyziałym kraju był emitowany w państwowej telewizji (szok nr1) i miał polskiego lektora (szok nr2) nie jest nigdzie dostępny z tłumaczeniem?

lightdivining

hehe, tez się dziwię. jesli ktoś ma albo wie gdzie kupic wersje z lektorem niech się odezwie ;-)

ocenił(a) serial na 8
lightdivining

raz wyemitowali w TVP1 i pewnie drugi raz już nie pokażą. Co do Twojej wypowiedzi to dobrze prawisz, a ja przytoczę takie powiedzenie: że " Takie rzeczy to tylko w Polsce" się dzieją. A serial był naprawdę dobry. Ja go oglądałem dopóki nie przenieśli czasu emisji na 01:00 w nocy, a na początku był po 22:30 i było super, ale jak to u nas zwykle bywa: ktoś musiał wsadzić łapska i wszystko spartolić. Pozdro dla miłośników serialu Orzeł. Oby wrócił na antenę i pojawił się w sieci

kristopher

Ja również go poszukuję. Czy może coś się zmieniło? Ktoś ma dostęp do niego z polskim lektorem lub polskimi napisami?

andziulka336

Podobno właśnie piszę niezgodnie z regulaminem... Nie wiem co tutaj piszę złego, skoro wyżej nawet linki weszły, ale:

Jeśli szukacie serialu, napiszcie do mnie na pw. Napisy do pierwszego sezonu już zrobiłam, prace nad resztą w miarę możliwości w najbliższym czasie.

lightdivining

Witam, wysłałem Ci zaproszenie w celu skontaktowania się i uzyskania tych napisów. Szukam ich już od dłuższego czasu, nadal chcesz się nimi dzielić? Myślę , że moi rodzice będą Ci za to ogromnie wdzięczni :)

mereenschmid

Polskie napisy do pierwszego sezonu dodałam na napiprojekcie, zgodne z jedyną dostępną oryginalną kopią z torrentów. Do reszty są wrzucone angielskie nie mojego autorstwa (chwilami ciężko się czyta, jeśli się ściągnie polskie i angielskie do 1ki, to łatwo zrozumieć dlaczego - jest wiele niuansów nieprzetłumaczalnych na angielski, więc pierwszy sezon tłumaczyłam częściowo z angielskich napisów, częściowo z lektora przy nikłej znajomości szwedzkiego). Reszta napisów zrobi się, jak skończę rozdział teoretyczny pracy magisterskiej :) Wysyłam pw z info dot. serialu.

lightdivining

Czy ja też mogę prosić o napisy?

doxa11

Potwierdź zaproszenie, dostaniesz w pw. Pzdr.

lightdivining

Dzięki

lightdivining

Czy ja też mogę prosić o napisy?:)

mrara

już ślę.

lightdivining

Czy ja też mogę prosić o napisy?:)

qazxsw123

dodaj mnie do znajomych, inaczej się nie da.

lightdivining

sorry że pośpieszam ale nie mogę się doczekać

qazxsw123

już lecę :D

qazxsw123

cholera. napisz do mnie, wszak filmweb nadal nie zezwala napisać do Ciebie.

lightdivining

wysłałem zaproszenie, ale nie mogę napisać wiadomości, a bardzo będę wdzięczny za napisy

lightdivining


lightdivining mogę prosić o napisy do serialu
dziękuję :-)


Hennenberg

Tobie też nie mogę wysłać wiadomości, chyba ty musisz się do mnie odezwać.

lightdivining

lightdivining wielkie dzięki za napisy))). Przegapiłam ten serial w TV, a uwielbiam skandynawskie seriale. Mam nadzieje, że się nie zawiodę.

trzcina23

Bardzo proszę o napisy

lightdivining

a coś wiadomo o napisach do drugiego/trzeciego sezonu ?:)

zolzella

hej
masz już może do II i III sezonu ?

lightdivining

hej..
napisy do I sezonu już sobie pożyczyłem, a czy do II i II także posiadasz??

lightdivining

Hej lightdivining, wysłałem Ci zaproszenie, czy mógłbym również Cię prosić o przesłanie napisów :) ?

jsobieszczyk

Zaraz poszukam, są też wrzucone na Napi.

Od razu napiszę, bo mam wiele pytań w tej sprawie: obecnie nie mam czasu na tłumaczenie kolejnych sezonów, ktoś inny miał to zrobić ale nie podjął tematu. Na swoje usprawiedliwienie dodam, że ze względu na mieszaninę językową nie jest to łatwa produkcja dla tłumaczy. Osobiście mogę jedynie obiecać, że kiedy już będę radosną bezrobotną z dyplomem (czyli za jakieś pół roku), chętnie wrócę do Ornena.

lightdivining

Faktycznie są, znalazłem, a ja błędnie wpisywałem tytuł w wyszukiwarce. Dziękuje :).

andziulka336

jest na c d a pl

andziulka336

Hej - masz już może jakieś wieści czy serial orzeł w 2 i 3 sezonie jest gdzieś do obejrzenia w wersji z polskimi napisami?
Pozdrawiam

falkor1982

Cześć, czy jest szansa na dorwanie tego serialu w jakiś inny sposób niż torrenty?

urbi15

Mogę Ci taką stworzyć, ale trzeba się odezwać do mnie na prv. Pozdrawiam.

lightdivining

Nie mogę wysyłać wiadomości prywatnych :(

urbi15

To znaczy, że trzeba mnie zaprosić do znajomych.

lightdivining

ale macie napisy PL czy ENG?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones