PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=668608}

Ostatni okręt

The Last Ship
7,0 5 853
oceny
7,0 10 1 5853
Ostatni okręt
powrót do forum serialu Ostatni okręt

Świetny temat

ocenił(a) serial na 3

Trzeba przyznać, że jako miłośnik wszelkiego rodzaju filmów postapokaliptycznych podszedłem do
serialu bardzo optymistycznie, bo temat jest bardzo ciekawy, a i opis fabuły zapowiadał niezłe wrażenia.
Jakież było moje rozczarowanie, pogłębiające się z odcinka na odcinek gdy okazało się, że serial jest tak
napakowany amerykańskim patosem, że pod koniec ostatniego odcinka musiałem użyć torby na
wymiociny, gdyż z patosem jest jak z jedzeniem, co za dużo to i świnia nie zje.
Pomysł fajny, wydano kupę kasy na realizacje, ale chyba scenarzysta pomylił się z zawodem i powinien
cofnąć się do czasów ZSRR jako rzecznik propagandowy Kremla, tam z pewnością zrobiłby karierę.

ocenił(a) serial na 4
silencer7

Zgadzam się z opinią serial zapowiadał się ciekawie aż do obejrzenia pierwszego odcinka, niestety z każdym następnym jest tylko gorzej.

ocenił(a) serial na 3
krzyychoo

Co więcej Panowie, to chyba totalne lokowanie produktu firmy "Scott", no wiecie maski,gogle, uprzęże, kombinezony ochronne, środki ochrony osobistej itp...., w pale się nie mieści!!!! Są gorsi od Samsunga, a myślałem, że to on dobił dna;)

ocenił(a) serial na 3
krzyychoo

I zwróćcie jeszcze uwagę na nazwisko głównej bohaterki " dr Rachel Scott"!!!, czy głównym inwestorem tej produkcji nie jest czasami wyżej wymieniona firma;)???

ocenił(a) serial na 3
silencer7

Bo ten serial powstał pod amerykańskiego widza,tylko po to by młodzi ludzie zaciągali się do U.S Navy ,która jest w tym serialu nieśmiertelna ,a marynarze są jednocześnie komandosami ,płetwonurkami i znają się na wirusach i bez zawijania do portu naprawiają mocno uszkodzone silniki.Serial jest tak absurdalny że należy oglądać go w różowych okularach.

piekielny84

tylko czekac az ktos wpadnie z placzliwym dyzurnym tekstem "bo to sf"

ocenił(a) serial na 5
Wolfman_PL

Tam jest mnóstwo lokowania produktu, np microsoftu i nokii. :)

silencer7

Zgadzam się. Totalna lipa, serial chyba tylko dla Amerykanów. Po 2 odcinku wysiadłam, mam dość.

ocenił(a) serial na 5
canditti

Ja jestem twardziel, nawet dotrwałem do 9 odcinka :)

silencer7

miałam zaczac oglądać ale po takiej opinii jeszcze się zastanowię...

ocenił(a) serial na 3
seriesmaniac

Śmiało oglądaj, jeżeli bawi Cię amerykański patos, to będziesz się nieźle bawiła;)

silencer7

i po co ta ironia

ocenił(a) serial na 3
seriesmaniac

Uwierz mi lub nie, to nie była ironia, naprawdę tak uważam. Do teraz oglądam kolejne odcinki i mam z tego niezły ubaw;)

silencer7

powinni zmienić gatunek na komedię w takim razie

ocenił(a) serial na 4
silencer7

Ale, że patos?
Amerykanie tacy są. Oni naprawdę jak idą do walki, do pracy, do łózka czy ubikacji to pod gwiaździstym sztandarem. Oni tak mają w rzeczywistości. Nie można mieć pretensji do amerykańskiego filmu, że zbyt dobrze oddaje amerykańskie realia.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones