PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=668608}

Ostatni okręt

The Last Ship
7,0 5 856
ocen
7,0 10 1 5856
Ostatni okręt
powrót do forum serialu Ostatni okręt

1x02

ocenił(a) serial na 8

Całkiem mocne zakończenie. Bardzo dobry odcinek.
Idealnie się wpasował w moje poniedziałkowe popołudnie. Serial, może nie pokroju "Dexter", gdzie mamy multum
świetnych zwrotów akcji lecz lajtowy i doskonale przewidywalny film akcji.
Jak dotąd bardzo spodobała mi się rola Kapitana Chandler'a. Jego pomysły są całkiem przyzwoite no i jego jaja są w
pełnej dyspozycji.
Serial na wyluzowanie. Odcinek spoko.

sniper512

Racja. Drugi odcinek dużo lepszy od 1. Mniej drętwych dialogów i bezsensownych akcji. Na klimaty postapo zawsze jestem pozytywnie nastawiony i co dziwne napisy bardzo szybko ukazują się na necie.

ocenił(a) serial na 10
piotrz21

Masz rację drugi odcinek o niebo lepszy od pierwszego. Pilot całkowicie zniechęcił mnie do oglądania. Dobrze, że skusiłam się na drugi odcinek.

sniper512

Z tymi angolami od razu było, to dla mnie podejrzane. Miałem przeczucie, że będą to ruskie. Ciekawy motyw szykuje się na następny episode. Pani Doktor namiesza w tym serialu bardzo dużo.

ocenił(a) serial na 10
Adrenalina_fw

Ciekawe czego Rosjanie będą chcieli. Mam przeczucie, że pani doktor.

Summer_Wine

Raczej pierwotnego szczepu wirusa. Ale dziwne, że nie mogli sobie wykopać go sobie po tym jak Amerykanie odpłynęli.

ocenił(a) serial na 10
Raptorus

Dlatego myślę, że chcą oni panią doktor. Gdyby przypłynęli po szczep wirusa nie miałoby to najmniejszego sensu. Może będą chcieli czegoś zupełnie innego i nas zaskoczą ? Oby pozytywnie :]

sniper512

Fajny serial dla odprężęnia chociaż mogli by zrobić lepsze scenki ukazujące jak to pełno ludzi leży na ulicach etc

ocenił(a) serial na 8
sniper512

Mnie też odcinek nie rozczarował, z czego bardzo się cieszę. Jedynie motyw z Al-Kaidą... ech, wiadomo, że jak ma być czarny charakter, to z Bliskiego Wschodu, bo ten najlepiej "żre" :P

sniper512

tez mi sie podoba drugi odcinel

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones