PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=668608}

Ostatni okręt

The Last Ship
7,0 5 856
ocen
7,0 10 1 5856
Ostatni okręt
powrót do forum serialu Ostatni okręt

1x03

ocenił(a) serial na 6

The Last Ship się coraz bardziej rozkręca. Według mnie najlepszy odcinek, jaki dotąd był.
Podobała mi się akcja z Rosjanami i takich chciał bym więcej :).
Odcinek 8/10

ocenił(a) serial na 5
Merle_Dixon

odcinek byl dobry poza ta idiotyczna akcja z folia aluminiowa.

Ra_dar

A to że ta dwójka wyskoczyła do wody zaraz przed zderzeniem z Rosyjskim statkiem i zaraz potem dostała się na swój statek który nie był nawet w zasięgu wzroku z pozycji tego Rosyjskiego? xd

ocenił(a) serial na 6
Suby

Rosjanie do nich strzelaja, a oni dalej zapieprzaja pod ten statek. Jakby jej sie cos stalo to nadzieja na ocalenie swiata by odeszla ; d

ocenił(a) serial na 5
Suby

ta, to tez, zapomnialem:D

ocenił(a) serial na 4
Merle_Dixon

W ogole nie ogarniam tematu z tą folią :D ze co niby LOL rozwineli folie by ta odbijała fale radaru a oni niby znikneli z radaru wroga? Jednostka takie wielkosci nigdy nie zniknie z radaru...zawsze bedzie ja wiadac jako duzo mniejszy obiekt...nawet samoloty pokroju F-35 nie wykrywalne dla radarów sa widoczne w pasmie L na urzadzeniach radiolokacyjnych...a oni se po prostu "znikli" No co za głupota :D a juz akcja z tą "parką" na motorówce to mnie rozłozyla na łopatki :D Jak niby dostali sie na swoj statek? żabką? I gdzie odpowiednia bron na statku tej klasy :D to Ci walą do wotorówki z karabinów :P Nie no absurd goni absurd :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones