PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=668608}

Ostatni okręt

The Last Ship
7,0 5 856
ocen
7,0 10 1 5856
Ostatni okręt
powrót do forum serialu Ostatni okręt

Będzie drugi sezon?

użytkownik usunięty

Ostatni odcinek wow, oby dostał drugi sezon! Pomimo gorszych odcinków, za ten ostatni daję 7/10.

ocenił(a) serial na 6

Według tego co mnie wiadomo, drugi sezon został zamówiony. Premiera za pewne za rok.

użytkownik usunięty
Xemidra

To dobrze, zapowiada się bardzo ciekawie! :-) Jeśli nie dadzą ciała, to powinien być dużo lepszy od pierwszego.

ocenił(a) serial na 7

zakończenie sezonu...no piękne ;D czekam na drugi ;D

ocenił(a) serial na 6

Podobnie było w Revolution sezon 2 może być udany ten oceniam na 6

ocenił(a) serial na 6

oby nie ja zanizyłem ocene po odcinku odbicia kapitana najgorszy odcinek 0 realnosci aby ruskie pozwoliły komus wejsc na swój okret pozwolili podłozyc ładunki a na koniec pozwolili im uciec

Baal

to jest typowy Amerykański serial gdzie wszystko jest do przewidzenia i zawsze Amerykanie wychodzą na plus więc na twoim miejscu nie patrzył bym na takie aspekty że pozwolili wejść itd bo dużo jest niedomówień, ja oglądam bo jest przyjemny i taki nawet miły dla oka, jakbym patrzył na realia to większość filmów czy seriali była by u mnie niżej niż 5...

ocenił(a) serial na 8
jareeecki

Jareeecki, o tym właśnie pomyślałam, że ten serial można polecić ludziom, którzy lubią dobre zakończenia. Mimo takiego a nie innego końca sezonu, w zasadzie udało się chyba wszystko, co miało się udać :)

ocenił(a) serial na 6
limonka.

Dobre zakończenia niemam nic to tej sprawy ale zeby był zrobione z sensem a nie takie dno :)

jareeecki

cały film to SF wiec akurat to że amerykanie wygrywają to normalka swoją drogą wolałby ktoś by ruskie wygrywały :D Nie każdy lubi seriale o apokalipsie a WD tez mega zmyślony a jednak popularność zdobył. Zombie dosyć..... coś nowego przeciw ludzkości dobry pomysł :)

ocenił(a) serial na 8
michu2000

Mnie to bierze całkowicie, bo pandemie to jedna z rzeczy, których boję się najbardziej :P

michu2000

WD zmyślony? serio? ;o a myślałem że to naprawdę. WD jest dobry i tyle, każdy lubi co chce i tyle

ocenił(a) serial na 6
jareeecki

racja sa o niebo lepsze seriale od tego czegos co wygladało na naprawde godna polecenia produkcje prawdę powiedziawszy to El barco był lepszy nie liczac zakończenia :)

ocenił(a) serial na 7
Baal

Eeee tam dopiero było pełno niedomówień:) No i EB to był romans z zagładą w tle a tutaj jest zagłada z romansami w tle. Bardzo mi się podoba cała ta praca marynarki na statku. Ale oczywiście El Barco też polecam bo to fajny serial.

ocenił(a) serial na 6
klaudia2251

w El Barco zwalili koncówkę fakt lepsza od Losta :)
co do tego serialu to kopara mi opadła ze wychodzi drugi se ale co mi tam i tak pewnie bede ogladał moze cos poprawią albo spiepsza to sie zmieni ocene :)

ocenił(a) serial na 2
Baal

No ten odcinek z Ruskim okrętem to było przegięcie na maxa -spodziewałem się że nie będzie zbyt prawdziwy (ten serial) ale sporo odcinków jest za bardzo przegiętych niestety drugi sezon zapowiada się jeszcze gorzej :(

Baal

Najbardziej idiotyczne było pozwolenie wejścia na okręt wojenny obcym ludziom z bronią palną! Nie ważne, że to niby swoi ... no a wpuszczenie kogoś takiego na mostek! Nawet w czasach spokoju nie wolno upoważnionym osobom z załogi mieć broni na mostku! Ograniczone zaufanie to podstawa!

ocenił(a) serial na 6
bonekinc

w rzeczy samej

Datowana premiera sezonu drugiego to czerwiec 2015

ocenił(a) serial na 6
KopaWUszi

o przepraszam za narobienie bałaganu źle spojrzałem w kalendarz z serialami raz jeszcze przepraszam

ocenił(a) serial na 8

Dzisiaj premiera pierwszego odcinka drugiego sezonu! :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones