PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=668608}

Ostatni okręt

The Last Ship
7,0 5 853
oceny
7,0 10 1 5853
Ostatni okręt
powrót do forum serialu Ostatni okręt

tutaj bedzie można opiniować odcinki od 1 do 4
W pierwszej części odc. 1-2

ocenił(a) serial na 8
rafiq11

No to ja się wypowiem po tych 2 odcinkach. Scott nie żyje - to mi nie przeszkadza, jej wątek się skończył, może to i lepiej. Jednak śmierć Val mnie trochę zaskoczyła, kompletnie niepotrzebnie, podobnie jak w przypadku tej z Izraela w poprzednim sezonie. Oglądam ten serial rozrywkowo z przymrużeniem oka na te wszystkie gwieździste sztandary i amerykańską bufonadę patriotyczno wolnościową w pompatycznej oprawie muzycznej. Muszę jednak przyznać że odczuwam taki jakby lekki spadek poziomu, może po prostu niektóre postacie mnie zaczynają drażnić...

ocenił(a) serial na 7
mitrus80

Zgadzam się z Tobą co do tego całego patosu jułesejskiego :-) Trochę to jak film propagandowy dla młodych amerykanów w stylu "join in the navy" ! Ale trzeba brać na to poprawki i z przymrużeniem oka bo w końcu twórcą jest MIchael Bay a u niego w filmach to normalne.
Co do serialu to miło się ogląda , fabuła dla mnie się podoba bo lubię takie post apokaliptyczne tematy. Co do trzeciego sezonu jak na pierwsze 2 odcinki to trzyma poziom i trochę szkoda że nie ma Dr scoot i Texa , chciałbym zobaczyć ich wątek razem . A co do Val to myślę że chyba jednak przeżyje tą katastrofę . Takie przynajmniej mam przeczucie .
A tak z ciekawości zapytam czy był już ten 3 odcinek , według rozkładu był aczkolwiek miał być 19 czerwca a na necie nie widać ?!

ocenił(a) serial na 8
lukasz_sz81

Czekam, na razie nie widziałem nigdzie, a co do Val może wyskoczyła czy coś, też o tym myślałem że zostanie zakładniczką i jeszcze się z Wolfem spotkają, a Tex na razie furtkę ma otwartą na powrót, przydałby się.

mitrus80

Wolf ma juz następną na oku wiec Val nie potrzebna. Szkoda mi dr Scott. Może Żyje gdzieś ukryta przed światem ze względów bezpieczeństwa. A co z jej mordercą?

ocenił(a) serial na 8
konsal

Nie o to chodzi, po co wprowadzano Val? Na 1 odc. sezonu? Jakieś to dziwne... Też myślałem że akcja ze Scott jest ściemniona żeby ją chronić, ale bez przesady..., aż tak? To by nie przeszło żeby nikt się nie dowiedział.

mitrus80

Może np. prezydent wie ?
Mi osobiscie bardzo podobała się relacja Kapitan-Scott. Czuć było narastającą chemię, ale każdy trzymał się w ryzach, znał "procedury" na okręcie, a nawet jak w końcu byli na lądzie to do niczego nie doszło. Zupełnie nie jak w innych serialach :)

a Val mi szkoda, bo ładna aktorka ją grała ;)

ocenił(a) serial na 8
rafiq11

Co sie stało z TEX'em w poprzednich sezonach, bo wyleciało mi z głowy po roku przerwy? Scott z tego co pamiętam to została postrzelona.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones