PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=668608}

Ostatni okręt

The Last Ship
7,0 5 849
ocen
7,0 10 1 5849
Ostatni okręt
powrót do forum serialu Ostatni okręt

... ale oglądam :), coś te serial ma takiego, że po pierwszym zniesmaczeniu debilizmem niektórych wątków i całkowitym oderwaniem od rzeczywistości niektórych pomysłów scenarzysty o ilorazie inteligencji mniejszym od numeru jego buta powróciłem do oglądania kolejnych odcinków i sam sobie się dziwię.

ocenił(a) serial na 5
sroczka_29

Też tak mam.
Głupie to jak but ale i tak oglądam.

ocenił(a) serial na 4
sroczka_29

Dobrze się to ogląda, bez dwóch zdań. I jest to oczywiście mocno głupie, tego też nie da się zakwestionować. Z powodu głupoty ponad przeciętność serialową NIGDY się to nie wzniesie, ale trzeba też docenić fakt, że serial ten może dostarczać jakiejś tam taniej rozrywki.
Wygląda na to, że będzie miał 3 sezon.

sroczka_29

Nie dziw się ,spotkałeś po prostu bratnią duszę w osobie reżysera.To się czasem zdarza.Pozdrawiam :)

ocenił(a) serial na 5
Zemsta_Mohera66

:) ciekawa teoria, chyba tak było jak mówisz, jednak przy bliższym poznaniu z Panem reżyserem doszliśmy do wniosku, że nie jesteśmy bratnimi duszami, tudzież dwoma połówkami filmowego jabłka, ponieważ nie dokończyłem drugiego sezonu... w pewnym momencie z powodu braku czasu zrobiłem sobie przerwę w obcowaniu z serialem jak również z reżyserem i wystarczyło to na chwilę refleksji, która doprowadziła do konstatacji, że jednak już nie chcę tego oglądać :)

ocenił(a) serial na 5
sroczka_29

ej, a ja tak miałem po pierwszym sezonie. Oderwałem się od oglądania i po przerwie już nie chciałem do tego wracać. Troszkę jestem ciekawy ostatecznego zakończenia przygód, ale w tym celu sięgnę po książkę zamiast marnować czas na dość mierny serial.

ocenił(a) serial na 5
OmniModo

i ja tak mam, zmęczyłem się przy którymś odcinku i czar prysł a wraz z nim i chęć oglądania :)

ocenił(a) serial na 5
sroczka_29

Efekt zaczarowania często występuje przy serialach, my, widzowie potrafimy bardzo polubić serialowych bohaterów, w pewnym sensie nawet "zaprzyjaźnić" się z nimi. Na pewno Amerykanom łatwiej jest uwierzyć (min.dlatego, że chcą w to wierzyć), że flota USA patroluje morza i oceany dla zachowania pokoju na świecie, a w razie czego jest nawet w stanie uratować ludzkość od zagłady, niestety dla nas to zbyt naiwna bajka i dlatego nie potrafimy utożsamić się z bohaterami tego akurat serialu i ich przygodami.

ocenił(a) serial na 5
OmniModo

pełna zgoda, z pewnością nasze wyobrażenie wirusa jest również dalekie od asocjacji z zombiakopodobnymi zainfekowanymi chorymi ;). Mi na przykład kojarzy się ze słynnym okrzykiem z dzieciństwa "ała, tylko nie w szczepionkę" :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones