PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=668608}

Ostatni okręt

The Last Ship
7,0 5 856
ocen
7,0 10 1 5856
Ostatni okręt
powrót do forum serialu Ostatni okręt

Do serialu podchodziłem nawet z entuzjazmem, wszak Bay ma parę dobrych pozycji Np film The Island. Pierwszy odcinek mnie bardziej ziębił niż grzał, zaś po drugim mialem odczucia tylko negatywne. Oklepane do porzygania schematy, drętwe postaci, głupie zachowania, Np marnowanie amunicji żeby zawodowi żołnierze podczas końca świata sobie potrenowali... to nic że mamy jej mało, postrzelajcie sobie do kartek.. W zasadzie to szkoda baterii w telefonie aby dluzej się rozpisywać.. 3/10 i nara.

ocenił(a) serial na 6
Zetnakatel

No pomysl na film moze i oswiechtany ale mozna z tego bylo zrobic dobre kino, lecz w tym serialu niestety jest bardzo cienko, w pierwszej czesci rozwalila mnie akcja skutery/helikoptery poziom absurdu siegnal granic :) Wogole brak jakiejkolwiek proceduty dekontaminacji az razi a wyprawa do szpitala z psem ktory jak wczesniej Pani doktor zaznaczyla moze byc nosicielem lecz nie zachoruje, dobil jak dla mnie ostatniego gwozdzia do trumny.

użytkownik usunięty
jadomes

Powiedziała, że psy jako prawdopodobnie jedyne zwierzęta nie przenoszą. Oglądaj dokładnie zamiast wygadywać głupoty, przez które ktoś może nie zacząć oglądać dobrego serialu.

ocenił(a) serial na 3
Zetnakatel

Zgadzam się, też miałam nadzieję na dobry serial, niestety się zawiodłam. Najbardziej boli mnie gra aktorska, strasznie sztuczna. Z trudem przebrnęłam przez pierwszy odcinek. I to by było na tyle, na pewno dalej oglądać nie będę.

ocenił(a) serial na 3
Zetnakatel

dokładnie zrobiłem to samo, pelna rezygnacja po 2 odcinku. Ocena max 3 .

ocenił(a) serial na 4
Zetnakatel

Max 2 . Po pierwszym odcinku myslalem ze moze byc dobry serial. Drugi ledwo obejrzalem.Mnie osobiscie najbardziej draznila swoja gra Rhona Mitra. Kompletnie nie pasuje na pania doktor

ocenił(a) serial na 6
Zetnakatel

Obejrzałam 2 odcinki, momentami było nawet dobrze, ale za chwilę robiło się tak głupio, że nie da się wytrzymać, mimo wszystko daję ocenę 6 za dobre efekty specjalne i nie zamierzam do tego wracać.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones