PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=770836}

Ostre przedmioty

Sharp Objects
7,7 51 980
ocen
7,7 10 1 51980
7,4 19
ocen krytyków
Ostre przedmioty
powrót do forum serialu Ostre przedmioty

Camille

ocenił(a) serial na 9

Czy ona naprawdę nie mogła dostać jakiegoś szczęśliwego zakończenia po tym wszystkim co przeszła?. Brak Ojca, niekochająca Matka, śmierć Siostry, molestowanie lub gwałt, samookalacznie się. Wróciła do "domu" do tej toksycznej atmosfery, dowiedziała się że tak naprawdę Matka jest trucicielką i zabiła jej młodszą siostrę. Gdy w końcu ma jakąś nadzieje na lepsze życie z miłością to się okazuje, że jej własna siostra jest seryjną morderczynią... Jeśli dla kogoś wciąż nie ma usprawiedliwienia na samookalaczanie się lub samobójstwo to naprawdę dziwna musi być ta osoba.

walker666

Dokładnie. Bardzo mi jej szkoda, ja na jej miejscu całkowicie załamałabym się, to zbyt wiele na jedną osobę.

ocenił(a) serial na 6
walker666

Gdyby dostała szczęśliwe zakończenie, to serial zakończyłby się jak 3/4 innych seriali. Nie wiem, dlaczego dziwi cię, że ktoś może mieć całe życie pod górkę, bo los go nie oszczędza. Bez złośliwości, tak czasami jest. Dostaje się kilka kopów z rzędu, myśli, że to już koniec, a to była dopiero rozgrzewka.

ocenił(a) serial na 8
walker666

nie żeby to było jakoś okropnie dużo, ale jakąś cząstkę dobra jednak dostała - miała szefa i jego żonę, którzy troszczyli się o nią i właściwie ją uratowali, jak własne dziecko, a w sytuacji takiej jak jej to naprawdę sporo. poza tym przelotny romans z bratem zabotej dziewczynki też był, jak mi się wydaje, dla niej dość istotny - ktoś bez odrazy, wręcz z ciekawością i czułością, normalnością, zobaczył ją prawdziwą, co być może dawało jakąkolwiek nadzieję na to, że kiedyś ktoś taki zdarzy się na stałe

ocenił(a) serial na 9
nomiko

Niby tak, ale po takich przeżyciach to raczej wątpię by to starczyło by wiodła jakieś lepsze życie. Teraz, kiedy u nich mieszka to jakoś w miarę się trzyma, bo jej pilnują ale gdy ich nie będzie to nie wiadomo co zrobi

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones