PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=40074}

Ostry dyżur

ER
7,5 50 794
oceny
7,5 10 1 50794
6,7 6
ocen krytyków
Ostry dyżur
powrót do forum serialu Ostry dyżur

ostry dyżur

ocenił(a) serial na 10

to chyba jeden z najlepszych seriali...szkoda , że czasmi godziny jego emisjii były beznadziejne...ale i tak stawałam na głowie by go oglądać....

Beta

tak Beta
Był to wspaniały serial, też za nim tęsknię . Obsada wspaniała. tematyka też. Nasz serial ma podobnaą tematykę ale jak na mój gust jest zbyt "ckliwy"

ocenił(a) serial na 10
Jerzy_Zemla

jak to miło
wiedzieć, że jest jeszcze ktoś, kto uwielbia "Pana doktora"...tak w domu mówilismy na ten serial...
Hmm mam nadzieję, że w TV pojawią się nowe odcinki....czekam cierpliwie

Beta

dobry znak
Jak widzę to chociaż w tym jednym zgadzamy się całkowicie. Również czekam na następne odCinki. Pozdrawiam.

ocenił(a) serial na 10
Jerzy_Zemla

zgadzamy się
bo ten serial jest wart uwagi...reprezentuje jakis poziom...

użytkownik usunięty
Beta

re: zgadzamy się
Tak mi się wydaje że nasze zdanie o OSTRYM DYŻURZE popiera coraz więcej miłośników seriali. Jest to dobrze zrobiony film, Swietne tempo i niebanalna obsada.

ocenił(a) serial na 10

to miłe...
ale jeszcze milsze jest to...że ponownie leci w Tv...mamy nowe odcinki i ponownie spotykamy się z bohaterami...super

Beta

oglądamy
Są już zwiastuny w Posacie. Uruchomiliśmy ten serial swoją chęcią oglądania go. Pozdrawiam.

ocenił(a) serial na 10
Jerzy_Zemla

bardzo się ciesze
że nasze myśli mają tak wielkie oddziaływanie i udała sie nam dokonać cudu...hmmm Fajnie, że nadal możemy ogladac nowe przygody na ekranie telewizorów...pozdrawiam

Beta

oglądamy
No i oglądamy Ostry Dyżur. Nie tylko wino i skrzypce jako stare, są dobre. Dobry serial, dobra obsada też sie nie znudzi. Pozdrawiam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones