Ostry dyżur
powrót do forum 15 sezonu

W których odcinkach 15 sezonu "ER" pojawili się starzy aktorzy z poprzednich sezonów (Carter, Greene itp.) ?

Sawyerr

A jak niby Greene ma się pojawić skoro nie żyje... no chyba, że we wspomnieniach ale na chwilę obecną (18 odcinek) nie pojawił się. Za to Carter był w 16, 17, 18 (w tym był reanimowany). Co do pozostałej głównej obsady w 19 będzie Carol i Benton (pewno w związku ze stanem Cartera). I tak kolejno do odcinka finałowego (2h) ma pojawić się większość oryginalnej obsady łącznie z Rossem.

użytkownik usunięty
k_luke

Gdzieś było info o tym, że mają dokręcić jakieś odcinki właśnie z Greenem we wspomnieniach, ale chyba małe są na to szanse, bo sam Edward raczej mało jest tym zainteresowany. Kurczę chciałabym obejrzeć odcinek jak Ross wraca :)

Jednak Greene wróci we wspomnieniach tej nowej szefowej dr Banfield... sceny były dogrywane całkiem niedawno (odsyłam do strony ER na nbc). Dodatkowo są tam fragmenty następnych odcinków, wywiady, itp. nt. końca serialu. Wróci także dr Corday i gdzieś słyszałem o córce Greena jako nowej studentce.

Sawyerr

Jeśli kogoś interesuje - na stronie nbc jest sporo fragmentów z nowych odcinków...

k_luke

zajrzę . :))

dzięki.
:)

no i za krótki.

pozdrawiam . :)

ocenił(a) serial na 10
Sawyerr

w odcinku 19 poza Rossem i Carol jest jeszcze Benton, w którymś z poprzednich jest Dr. Morgenstern i Dr Corday

ocenił(a) serial na 10
Sawyerr

mam pytanie.Co się stało Carterowi?Przeżyje? dziękuję:)

ocenił(a) serial na 10
dotka09

Ja też dziś oglądałam odc. 19 sezonu 15 :D ale czaaaaaad. Super, że tyle mordek się pojawiło! :D:D:D:D A Carter miał coś przeszczepiane, chyba nerki, ale ja na 100 nie wiem :P

ocenił(a) serial na 10
qaziula

aha i przeżył, bo Benton mu pokazał, ze pojemnik na mocz się zapełnił ;p

ocenił(a) serial na 10
dotka09

dokłądnie, carter wrócił do Stanów bo jego nerka , ta w która kiedyś został dźgnięty, przestała funkcjonować i potrzebował przeszczepu. Wszystko się dobrze skończyło jak narazie, znalazł się dawca. Ale już 19 marca kolejny odcinek więc zobaczymy czy z czymś jeszcze nie wyskoczą:D

ocenił(a) serial na 10
milka_kk

nie do końca ta nerka w którą dźgnął Cartera, Sobriki w 6 sezonie została mu usunięta !!!
więc będąc o 1 nerce musiał brać leki żeby normalnie funkcjonować z jedną.
i na dodatek ta jedna nerka co mu została na złość losowi Cartera przestała dawać radę i zaczęła "szwankować" do tego wszystkiego na dodatek miał kamicę nerkową. Więc dlatego musiał mieć przetrzep. Pewnie jakby tamta babcia którą grała aktorka Susan Sarandon nie pozwoliła na wycięcie narządów jej wnukowi Carter i tamta matka nie dostali by możliwości normalnego życia a i pewnie by umarli :((
Cieszę się odcinek super Benton, Hathaway czyli Carol Doug Ross i Carter super odcinek. Czekam na 20 odcinek i potem 2 kwietnia koniec ER w USA 15 sezonu. Na zawsze ER odejdzie. Ale w Polsce na razie 10 sezon.

ocenił(a) serial na 10
Sawyerr

w Ostatnim odcinku występują doktor Weaver, Suzan Lewis, Benton, Carter, Corday, Carter, pojawia się także Rachel Green jako studentka medycyny:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones