Outlander (2014)
Outlander: Sezon 2 Outlander Sezon 2, Odcinek 1
Odcinek Outlander (2014)

Błądząc po omacku

Through a Glass, Darkly 59m
7,9 487
ocen
7,9 10 1 487
Outlander
powrót do forum s2e1
ocenił(a) serial na 9
Buenovista

nie. Claire nie żyje w dwóch światach jednocześnie. Przenosi się między nimi. Tj. gdy przeniesie się do XVIII wieku to w XX jej po prostu nie ma i odwrotnie.

ocenił(a) serial na 10
maaajenka

Ale w jaki sposób się przenosi? Myślałam że da się przenieść tylko za pomocą tych kamieni

ocenił(a) serial na 9
Natalia_Pajak

dokładnie tak. Przenosi się za pomocą kamieni.

ocenił(a) serial na 10
maaajenka

No ale w 2 sezonie nie ma Craigh na Dun, ponieważ są we Francji a nie w Szkocji. A przynajmniej do 6 odcinka bo aktualnie na tym jestem.

ocenił(a) serial na 9
Natalia_Pajak

jeżeli chcesz spoilerów to jeszcze w 2 sezonie wrócą do Szkocji :) generalnie źródłem przejścia są kamienie Craigh na Dun i to przez nie podróżują bohaterowie. Będzie jakiś wątek, że podobne właściwości ma również grota na Jamajce, a co za tym idzie pewnie też i inne miejsca, jednak bohaterowie przez nie nie przechodzą. Generalnie Clarie przeniosła się z XX wieku do XVIII wieku w I sezonie przez Craigh na Dun. I w momencie kiedy się przeniosła do przeszłości to w teraźniejszości przestała istnieć. Ponownie Clarie przeniesie się pod koniec 2 sezonu, z XVIII wieku do XX wieku przez kamienie Craigh na Dun. I co za tym idzie analogicznie po przeniesieniu się przestanie istnieć w XVIII wieku, a znowu pojawi się w XX. Mam nadzieję, że wyjaśniłam Twoje wątpliwości. W razie jakichś wątpliwości pytaj:)

maaajenka

Pierwsze przenisienie sie Claire ze Starego świata do teraźniejszości. Przenosi się w ciuchach ze starej epoki , powrót na statek z lotniska w Ameryce jest jakby nie zauważone( zniknkecie) przez Jamiego i przenosi się w sukni która Frank spalił u pastora na podwórku. Coś tu nie pasi .

ocenił(a) serial na 9
eraaz

a tego wątku aż tak dobrze nie kojarzę tzn. kwestii w co była poubierana.

eraaz

To nie tak. Ona nie przenosi się z lotniska tylko montaż jest taki, że różne okresy jej życia nie zawsze są pokazane po kolei. Po pierwszym powrocie z 18 wieku przez kamienie jest całe lata w 20. Potem podróżuje jeszcze raz. Natomiast te sceny to są wspomnienia lub zapowiedzi i zwykle po kilku odcinkach to się wyjaśnia. Natomiast koncepcja czasu jest taka, że płynie jednakowo. Jeśli wraca po x czasu to od punktu w którym znikła mija tyle samo.

banta

Dopiero teraz oglądam.
Czyli jej pierwsze przeniesienie spowrotem do XX w. wydarzy się w przyszłości do tego co oglądamy jak wsiadają na statek do Francji i ono nie ma miejsca w momencie podróży statkiem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones