Outlander (2014)
Outlander: Sezon 7 Outlander Sezon 7, Odcinek 7
Odcinek Outlander (2014)

Praktyczny poradnik dla podróżników w czasie

A Practical Guide for Time-travelers 55m
8,3 92
oceny
8,3 10 1 92
Outlander
powrót do forum s7e7

Porwanie

ocenił(a) serial na 9

Dlaczego kameron porwał "Dżerejmaja" i przeniósł się z nim w przeszłość, jaki ma to sens i co chce tym osiągnąć? mega losowe jak dla mnie

Krytyker

Złoto jakobitów ;)

ocenił(a) serial na 8
Karolina_Biernat_filmweb

Ciekawa teoria, nie sądziłam że jeszcze w tym sezonie będzie podróż w czasie, a tu proszę...

Karolina_Biernat_filmweb

Dokładnie. Jak nie wiadomo, o co chodzi, to chodzi o pieniądze. Wyczytał, że młody wie, gdzie dziadek ukrył złoto.

ocenił(a) serial na 8
Karolina_Biernat_filmweb

Faktycznie ma to sens, szkoda, że scenarzyści po raz kolejny w tym serialu zostawiają widzów z widokiem rannego Jamiego po bitwie. To już było, nie stać ich na nowe pomysły?

ocenił(a) serial na 9
siLk_2

Szkoda, ze nowy odcinek wychodzi dopiero za dwa tygodnie.

ocenił(a) serial na 10
Karolinakf

Właśnie, dlaczego? Czekałam na dzisiejszy odcinek, rozsiadłam się do oglądania, z jedzeniem, odpalam, a tam stary odcinek :/

Krytyker

A czy gdzieś było wyjaśnione dlaczego Cameron potrafi podróżować w czasie?

VanityGirl

Jeszcze nie, ale później jeśli scenariusz znów nie odejdzie daleko od książki to powinno się wszystko wyjaśnić. Czytałam całą serię i jestem zawiedziona przeokropną skrótowością i zmianami w stosunku do książki:(

Krytyker

Owszem porwał chłopca ale wcale nie przeniósl się w czasie. sens porwania zostanie wyjasniony w kolejnych odcinkach 7 sezonu, a dokładnie w liście jaki zostawi Briannie jej przybrany ojciec Henry Randall. i nie chodzi wcale o złoto Jakobitów ale o tz: ''przepowiednię Frazera"

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones