Outlander (2014)
Outlander: Sezon 8 Outlander Sezon 8, Odcinek 1
Odcinek Outlander (2014)

Odcinek 1

Outlander
powrót do forum s8e1

Jak myślicie jak zakończą serial?

Moim zdaniem Claire zginie, a Jaime przeniesie się w czasie i spotka Claire młodszą. Ta scena z pierwszego sezonu gdy Frank zauwazył dziwnwego typa który zniknął, to okaże się Jamie

goreckiM

Nie głupie . W zasadzie ta scena nigdy nie była wyjaśniona . Ale wtedy nie miało by sensu to , że między kamieniami zawsze jest ten sam czas

ocenił(a) serial na 7
goreckiM

Może tak być, ale jak James miałby się przenieść, skoro on nie słyszy kamieni?
Ja jednak mam przeczucie, że będą chcieli to zakończyć tak, że James umrze w wyniku kolejnej bitwy, na rękach Claire, której tym razem nie uda się go uleczyć. Pytanie, czy do tej pory rodzina Brianny będzie wciąż w przeszłości. Pewnie zainspirują się jakoś tym, co zasugeruje Gabaldon. Myślę, że będą chcieli zrobić spójne zakończenie serialu i książek.

goreckiM

goreckiM Flowerpower_3
Tę scenę z pierwszego sezonu autorka wyjaśnia w książce w 8 albo 9 tomie. To BYŁ Jamie :) On wprawdzie nie słyszy kamieni, ale ma inną umiejętność - i była już o niej mowa w odcinkach w 7 serii.

ocenił(a) serial na 7
Goga_czytala_i_obejrzala

Coś mi zwiało podczas czytania serii, przypomnisz co to była za umiejętność?

LethalMistress

Jamie śnił o Claire - i w snach widział ją w przyszłości. Potem jak Brianna i Roger z dziećmi przenieśli się do XX wieku - śnił ich w przyszłości, tzn, widział, co się z nimi dzieje.

ocenił(a) serial na 8
Goga_czytala_i_obejrzala

Jestem w trakcie ogladania serialu. Zastanawiam się czy te fale w tunelu nie będą szansa na przeniesienie się Frasera do lrzyszlosci. Mam dziwne wrażenie że na końcu wszyscy wylądują w przyszłości. Fraser tak naprawdę marzy o niej i bardzo chciałby się tam znalesc. Tak naprawdę to człowiek k otwartym umyśle. Totalnie odnalazłby się w przyszłości w przeciwieństwie do swoje ukochanej eheh

markisadelioncourt

@markisadelioncourt w wersji książkowej brakuje ostatniego tomu, Diana Gabbaldon dopiero go pisze. Ale podobno Sam Heughan (i tylko on) już wie od niej, jak cała saga się skończy.
W jednej z książkowych scen James pyta Brianny, co miałby robić w przyszłości - a ona rysuje przed nim całkiem fajne wizje. Jestem bardzo ciekawa, na ile film będzie oparty na książce

ocenił(a) serial na 8
Goga_czytala_i_obejrzala

Właśnie w serialu jest ta scena gdy opowiada mu przy pożegnaniu o Disneylandzie i mówi że wyobrażam go sobie za kierownicą auta itp. Pamiętam że któryś sezon skończył się wizja w agonii Clair jak wszyscy spotykają się we współczesnym wnetrzu

goreckiM

Moim zdaniem Jamie umrze na to samo co jego ojciec, a Claire wroci do przyszłości - Była taka scena, gdy rozmawiał z Claire o jego śmierci po zabiciu tego sparaliżowanego człowieka, który był „właścicielem” bliźniaków (nie pamietam który to sezon). Wtedy pomyślałam, ze tak będzie wyglądać zakończenie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones