PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=834932}

Outsider

The Outsider
6,9 25 180
ocen
6,9 10 1 25180
6,7 7
ocen krytyków
Outsider
powrót do forum serialu Outsider

7,5/10

ocenił(a) serial na 7

Początek jest więcej niż obiecujący, w końcu coś mnie wciągnęło praktycznie od pierwszego odcinka. Potem, gdzieś w okolicy 3-4 odcinka tempo i klimat trochę siadają i niestety tak już zostaje do końca. Główna postać wydaje się być na początku twardzielem, który jednak gdzieś po drodze mięknie i robi się jakiś taki miałki - dość dziwnie poprowadzona postać. Finał też lekko rozczarował, myślałem że będzie troszkę bardziej widowiskowo, niestety tak nie było. To wszystko oczywiście nie oznacza że "Outsider" jest zły. Ma swoje wady, ale mimo wszystko oglądało mi się to bardzo dobrze i z niecierpliwością czekałem na rozwiązanie zagadki. Szkoda że w środku trochę się dłuży, moim zdaniem skrócenie o 1-2 odcinki skondensowałoby trochę akcję i wyszło na dobre. Oceniłbym na 6-6,5 ale w zalewie tej papki, jaką nam serwują serwisy streamingowe (w szczególności wielkie N) "Outsider" moim zdaniem wybija się na plus, dlatego daję 7,5/10.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones