PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=834932}

Outsider

The Outsider
6,9 25 193
oceny
6,9 10 1 25193
6,7 7
ocen krytyków
Outsider
powrót do forum serialu Outsider

Ozark

ocenił(a) serial na 1

W roli podejrzanego stary dobry znajomy z OZARK. Zapowiada się ciekawie...

ocenił(a) serial na 6
DobryOmen

Lubie Go, ciekawa ale i makabryczna zbrodnia.

ocenił(a) serial na 1
DobryOmen

Serial jest beznadziejny. Zasnąłem pod koniec II odcinka i nie zamierzam kontynuować. Stephen King nie dla mnie. Nudne i przewidywalne. Po prostu słabe.

DobryOmen

myślę że sam jesteś słaby , znawca się znalazł

ocenił(a) serial na 5
DobryOmen

No to świadczy to tylko o tobie samym. Serial jest fenomenalny i ciągle trzyma w napięciu. Jeśli jesteś przyzwyczajony tylko do szybkich filmów akcji, to jest to wyłącznie twój problem. A jak zasypiasz w trakcie seansu, to proponuję wypić kubek kawy, bo ten serial wcale nie jest nudny. Być może przeczytałeś wcześniej już książkę Stephena Kinga i stąd wynika twój wniosek, co nie zmienia jednak faktu że serial jest naprawdę fantastycznie nakręcony i ogląda się go przez cały czas w wielkim napięciu. Ja nie czytałem Outsidera, ale i tak polecam go wszystkim, bo HBO to gwarant dobrej jakości. I nawet jeśli koniec końców intryga okaże się banalna (czytaj: brat bliźniak lub ktoś z rodziny), to i tak pierwsze odcinki zachęcają do dalszego oglądania :)

DobryOmen

nie ma to jak po dwóch odcinkach wystawiać 1.... zawsze mnie śmieszą tacy ludzie

doroti

Nie widziałem, nie oceniam. Ale przypier****dalacie się do gościa który ocenił 2gi odcinek na 1en, a nikogo nie obchodzi ze jakiś "pajac" po 2gim odcinku ocenia na 9... do niego nikt się nie przypier****?! Moje pytanie: Gdzie różnica? I ten zjeb, i ten zjeb. Znafcy kina.

LysyMoro

akurat odniosłam się do pana wyżej, ale tak samo uważam z wystawianiem 10 czy jakiejkolwiek oceny po 2 odcinkach, chyba, że coś już naprawdę jest kupą i nie da się oglądać. Mnie po 2 odcinkach chce się oglądać dalej, ale z oceną powstrzymam się do końca.

LysyMoro

Stary, najpierw naucz się ortografii i interpunkcji, chociaż odrobinę bo jak tu traktować twoje zdanie z jakąkolwiek powagą?

DobryOmen

Ale dobry omen ja mam rozwiązanie ty idź do kina na star wars tam się nie będziesz nudził a filmy gdzie trzeba trochę pomyśleć pozostaw tym którym nie odpowiada kino zabili go i uciekł

DobryOmen

W książce bohater ogląda Ozark.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones