PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=834932}

Outsider

The Outsider
6,9 25 135
ocen
6,9 10 1 25135
6,7 7
ocen krytyków
Outsider
powrót do forum serialu Outsider

Początek doskonały

ocenił(a) serial na 6

Obejrzałem dwa pierwsze odcinki, klimat rewelacja. Póki co 10/10. Detektyw, sezon 1 możliwe że doczekał się konkurenta.

ocenił(a) serial na 7
luki_vlc

Wybrałeś chyba najlepszy sposób aby zachęcić mnie do tego serialu ;)

krzyzu9218

:D Gdybym nie czytał książki pewnie też bym tak pomyślał. I pomyślałem, pomimo że czytałem.
Czekałem na ten serial chyba ze 2 lata i w końcu jest, ale czekam na marzec aż będzie dostępny cały sezon. Wtedy pożrę go jednego dnia i obliżę wargi mlaszcząc przy tym jak potwór z powieści nad zmasakrowanym dzieckiem ;)

ocenił(a) serial na 7
Lukas_Art

Książkę skończyłem niedawno.
W formie audiobooka bo dużo czasu spędzam za kierownicą.
Mam nadzieję że będzie ona odpowiednio zekranizowana ;)

ocenił(a) serial na 7
luki_vlc

Bez przesady z tym detektywem. To że aresztowany nie jest sprawcą było wiadome od początku. Jakiś gostek w kapturze z twarzą jak z horroru. Detektyw to z całą pewnością nie jest.

ediz4

Jestem po pierwszym odcinku. Według mnie również, jest to chyba pierwszy serial po Detektywie (pierwszy sezon), który ma taki ponury klimat.

ocenił(a) serial na 7
perun_6

akurat seriali kryminalnych z ponurym klimatem to jest cała masa :) moim zdaniem po 2 odc to w ogole bez sensu jest porownywanie do Detektywa - ten byl znacznie znacznie lepszy i ciekawszy od samego startu no ale zobaczymy jeszcze jak to sie dalej rozwinie

miko1980

Możesz polecić jakieś seriale kryminalne z ponurym klimatem?

ocenił(a) serial na 7
swierzb

np. Quarry (2016), The Night Of (2016), Fortitude (2015) - każdy w zupełnie innym klimacie i o czym innym opowiada, choc z tej trójki to Fortitude najblizej do Outsidera bo i tam i tu mamy tajemnicze morderstwa sugerujące wątek nadprzyrodzony ;)

ocenił(a) serial na 8
ediz4

Było wiadome od poczatku, a dokładniej od którego niby momentu, którego nazywasz początkiem?

ocenił(a) serial na 7
illpadrino

Od momentu znalezienia pierwszych mocnych dowodów

ediz4

Kolega nie wypowiadaj się jak niw umiesz proszę

ocenił(a) serial na 7
Devilcree

Zaorane.

ocenił(a) serial na 3
luki_vlc

Oglądałeś coś oprócz "True Detective"? Póki co jest tylko poprawnie i sztampowo. Nie ma ciekawych postaci, gra aktorska poprawna, historia oklepana. Może później będzie lepiej, ale nie spodziewam się większego przełomu, to w końcu King.

Gorgor

Przez całe dwa odcinki oglądałem ajak zahipnotyzowany. Świetna gra aktorska, kapitalne jakby z ukrycia ujęcia. Dla mnie bomba. Historia oklepana? Czym oklepana?

ocenił(a) serial na 9
perun_6

Jakieś 3 miesiące temu skończyłem książkę S.Kinga - z tego co tu czytam, serial powinien stanąć na "wysokości" zadania... 3mam kciuki i czekam na cały sezon .

ocenił(a) serial na 5
Darek_Wolkowicz

Bez spoilerów,czy to bedzie bardziej przyziemne czy jakaś "bajeczka"?

ocenił(a) serial na 9
aronn

Znając twórczość Sefka Króla, to przepiękna mikstura jednego i drugiego :-)

ocenił(a) serial na 8
perun_6

Tez jestem na początku. Na ten moment jestem zaintrygowana ! Świetna rola Mendelshona

luki_vlc

Ja jestem po 3 odcinkach - serial całkiem nieźle nawiązuje do książki - ale prawdziwa Holly Gibney była w serialu mr. mercedes a tu jest trochę przekombinowana i przejaskrawiona (pomijam kolor skóry bo to akurat nie ma znaczenia), no jeszcze zobaczymy.

luki_vlc

o wiele lepszy od detektywa

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones