PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=834932}

Outsider

The Outsider
6,9 25 135
ocen
6,9 10 1 25135
6,7 7
ocen krytyków
Outsider
powrót do forum serialu Outsider

Jak na razie bardzo mroczny klimat, upiorna muzyka, makabryczna zbrodnia i bardzo ciekawa zagadka! Oby tylko nie poszli w stronę duchów, dybuków itp.

sylsob1

Niestety ale musze cie rozczarowac - serial bedzie mial elementy supernaturalne

cha0s

Jasny gwint. Myślałem, że King tym razem napisał rasowy kryminał, bez domieszek horroru czy innych pierdoł. Nie czytam go, bo nie lubię, więc łudziłem się, że będzie to thriller.

ocenił(a) serial na 5
perun_6

Ja tez sie ludzilem.

ocenił(a) serial na 8
cha0s

Poszli........

ocenił(a) serial na 8
sylsob1

Sugeruje zapoznać się z materiałem źródłowym - książką ;)

ocenił(a) serial na 8
sylsob1

King to King, trzeba się liczyć z dziwnymi raczej rozwiązaniami

kwieku50

To jest King ... mistrz horroru ...

marzasz

Z tym mistrzem to bym się wstrzymał

sylsob1

No to lipa. A już chciałem zacząć oglądać po przeczytaniu pierwszych komentarzy myśląc, że Kingowi zdarzają się też typowe kryminały/thrillery bez domieszek sił nadnaturalnych.

ocenił(a) serial na 5
patryk_tml

no jasne....bo przecież ludzie przemieszczają się w czasie:D od 2 odcinka można się domyślić, że będzie jakieś "nadprzyrodzone" moce.

bbhome

Musisz spoilerowac debilu? Nie czytałem ksiązki, ale można sie domyslić o co chodzi po twoim komencie i kto to zrobil?

ocenił(a) serial na 7
cool_2

Spokojnie, nikt się w czasie nie przemieszcza :) Jest znacznie lepiej. Kto czytał ten wie :) Nie ma powodu, żeby komuś ubliżać. Ogarnij się.

ocenił(a) serial na 5
rudii77

dziękuję :) jak widać Cool_2 ma palce szybsze od rozumu

patryk_tml

A jakże, zdarzył mu się :) Całkiem niedawno wydał trylogię o Panu Mercedesie, z czego w pierwszej książce (jeśli dobrze pamiętam), nie ma wspomnianej siły nadnaturalnej. Ot, kryminał. W drugiej natomiast ("Znalezione nie kradzione"), przewija się zaledwie przez kilka stron, jednakże jest wręcz niezauważalny. Trzeciej nie czytałam.
Co więcej, na podstawie pierwszej powstał serial, warto się zapoznać:)

sylsob1

Ups, ktoś się niemile zdziwi

ocenił(a) serial na 10
sylsob1

książki nie czytałem ale jako fan Supernatural obstawiam Shapeshifters, mogą przyjmowac formy ludzkie i zwierzęce jak i wampirów, stąd ślady zębów, nie ludzkich, co jakoś dalej w 1 odcinku zostało pominięte, dziwne, chociaż na początku odcinka jest o tym mowa, no i postać w kapturze, tu taki odnośnik o zmiennokształtnych i jak być w dwóch miejscach naraz, zgaduję ale jeśli to to to serial lipa mam nadzieję że będzie co innego i czymś zaskoczy, czekam bo klimat fajny ale bardzo się boję że przewidywalny oby nie.

ocenił(a) serial na 10
romangraff

odnośnik bo zapomniałem : https://trueblood.fandom.com/wiki/Shapeshifter

romangraff

Spoiler: tak, będzie coś takiego.

ocenił(a) serial na 7
sylsob1

Też się niestety łudziłam - aż po pierwszym odcinku sprawdzałam czy w gatunkach nie ma scifi (i o dziwo nie ma). Po trzecim odcinku (i przeczytaniu wypowiedzi czytających książkę) już nie liczę na normalne rozwiązanie dziwacznej sprawy, jak np. w serialu "Sinner".

creep_

to nie oglądam dalej, czułem po pierwszym odcinku, że to będzie takie g zamiast dobrego thrillera. Jednak King to King- horrory dla nastolatków :)

ocenił(a) serial na 5
sylsob1

Mnie zastanawia ta muzyka...."upiorna" , o której piszesz...cholera, w żaden sposób nie jestem w stanie jej ocenić, gdyż po prostu nie słyszałam żadnej, upiornej muzyki....

ocenił(a) serial na 6
bbhome

Każdy inaczej reaguje na różne dźwięki :)

ocenił(a) serial na 5
bbhome

z ciekawosci zapytam czy ogladasz na glosnikach, ktore maja bas?

plone

Każdy głośnik z reguły ma jakiś tam bas, treble, jeśli jest to jeden to ma szerokie pasmo. Jeśli to kolumna, to jest nisko, środnio i wysoko tonowy z reguły ;-)

ocenił(a) serial na 5
perun_6

twoj wyklad byl calkowicie zbedny, ale swietnie ze zabrales glos

plone

Odpowiedziałem na twoje idiotyczne pytanie.

ocenił(a) serial na 5
perun_6

nie odpowiedziales, wtraciles sie nie bedac pytanym, nie rozumiejac nawet sensu pytania.

sylsob1

Tak zapowiadał się, ale teraz wchodzą bzdety typowe dla masowych producentów powieści typu horror, czyli bierzemy jakieś "magiczne" i straszne postacie z folkloru w dowolnym zakątku ziemi i je racjonalizujemy ;)

ocenił(a) serial na 6
nietzsche

No właśnie, trochę szkoda. Nie wiem czy dotrwam do końca sezonu;)

ocenił(a) serial na 6
sylsob1

Od kiedy to King jest od kryminałów?

ocenił(a) serial na 9
sylsob1

To nie jest kryminał:) warto trochę poczytać Kinga, bowiem można się rozczarować.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones