Outsider (2020)
Outsider: Sezon 1 Outsider Sezon 1, Odcinek 10
Odcinek Outsider (2020)

Must/Can't

53m
6,4 610
ocen
6,4 10 1 610
Outsider
powrót do forum s1e10

Finał

ocenił(a) serial na 7

Jak wasze reakcje na finał?
Jak dla mnie strasznie nudno się zrobiło i chyba najciekawsza była strzelanina. Im dalej końca tym nudniej i bez polotu. Scena po napisach sugeruje, że może być kolejny sezon?! Ostatni odcinek to 7-, natomiast cały sezon oceniam na 7, bo początek był nieziemski.

ocenił(a) serial na 5
lukasz12548

Dla mnie finał też średni, zresztą serial zaczął się bardzo dobrze, ale niestety z każdym odcinkiem było coraz gorzej. Ale jedno nie daje mi spokoju. UWAGA SPOILER!!! Kiedy bohaterowie wychodzą z jaskini, detektyw mówi coś o tym, że Terry zostanie oczyszczony z zarzutów. Holly pyta "Terry who?". Jak to możliwe, że nie wie o kim mowa?

MissySeepyy

Też mnie to zastanowiło. Tak samo, jak ich historia wyjaśniająca. Prokurator przecież oglądał film z twarzą Claude Boltona jak niby powala go dziadek chłopca z festiwalu - dlaczego uwierzył w ich historię skoro widział nagranie? I dlaczego go nie zatrzymali, Claude Boltona? I skąd zadrapanie Holly, skoro przy pożegnaniu z Ralphem jeszcze go nie miała... ?

ocenił(a) serial na 7
seestra

Ma klimat ale mógłby byc nakręcony troszke lepiej , a to jak mówi ze Outsider pozna Outsidera moze cos znaczyc ?

MissySeepyy

Właśnie, była wprowadzona we wszystkie szczegóły, a nagła pyta kto to Terry, a od niego się wszystko zaczęło... Chyba, że to jakieś wskazanie, że nie jest sobą, bo nie pamięta i będzie kontynuacja serii?

edyska92

Jeśli serial "zarobi swoje", to pojawi się kontynuacja, po prostu twórczość Kinga jest gwarancją sukcesu. Osobiście uważam, że na tym powinni skończyć oraz cieszę się, że najpierw czytałem książkę. W przeciwnym wypadku, po obejrzeniu tego serialu, nie wziąłbym jej do ręki. Niestety za wyjątkiem pierwszych dwóch odcinków, cała reszta jest słabiutka.

ocenił(a) serial na 6
blank_1985

To ja tak mam. Książka nieprzeczytana leży na półce, ale po obejrzeniu serialu nie mam ochoty jej czytać.

ocenił(a) serial na 3
lukasz12548

King skończył pisanie w miejscu gdzie kończy się serial. Ciąg dalszy (o ile kiedyś nastąpi, w co wątpię) będzie zupełnie o czymś innym

ocenił(a) serial na 7
lukasz12548

Finał bardzo słaby i czasami kompletnie bez sensu. Nie ma momentu żeby potworek zbliżył się na tyle aby dziabnąć Holly i nie być zauważony. Nie wiem czy tak jest w książce ale to być może furtka do kolejnego sezonu. W ogóle część w jaskiniach totalnie bez sensu. . Męczące też jest prowadzenie kamery - te ciągłe zabawy głębią ostrości wręcz denerwują.

ocenił(a) serial na 7
ediz4

W książce finał jest właściwie taki sam. Z tego co pamiętam to Holy zabiła potwora. Włożyła coś tam do skarpetki i go po prostu zatłukła. Ten zamienił się w robale. Boltona w ogóle przy tym nie było. Książka kończy się happy endem, także jeżeli chcą drugi sezon zrobić to już będzie wyłącznie pomysł twórców serialu.

ocenił(a) serial na 7
armitage10

Podobno tak zrobili z "Grą o Tron". Ostatni sezon napisany na prędko i wyszedł bardzo kiepsko. Nie oglądałem serialu więc może coś mi się powymyślało :)

Sam finał odcinka dość zwykły, bez rewelacji. Natomiast sama Holly w serialu była dla nie nudna i jeśli doszłoby do drugiego sezonu to wolałbym, żeby dokonała żywota :0

ediz4

W ogóle te dziabnięcie to takie bez ładu i składu. Może tak tylko zostało pokazane, żeby ludzie się zastanawiali, a może pozostawili sobie furtkę pod kolejny sezon. Tylko to jest głupie, bo nawet zakładając, że to on w jakiś sposób ją zadrapał (nie wiem w jaki?), to takie przedstawienie tego widzowi w ostatniej scenie, że siedzi z zadrapaną ręką i sobie buszuje we włoskach jest trochę słabe. Przecież takie zadrapanie się czuje, a tu pokazane jakby nigdy nic się nie działo.

Mnie ta Holly niesamowicie irytowała, nie wiem dlaczego, ale bardzo.

ocenił(a) serial na 7
abruzzi83

Zauważ, że scena ta byłą kręcona od tyłu. Ciekawe, czy ma to jakieś znaczenie...

ediz4

jak wbijala mu noz w serce. on wtedy zyl.

ocenił(a) serial na 9
Freddie

Żył, ale się nie ruszał. Udawał że nie żyje. Chciał ich zmylić żeby go nie dobijali. Więc nie wiadomo skąd zadrapanie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones