PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=726559}

Seraph of the End

Owari no Seraph
7,3 1 714
ocen
7,3 10 1 1714
Owari no Seraph
powrót do forum serialu Owari no Seraph

Trzeci sezon

ocenił(a) serial na 8

Wie ktos czy Bendzie 3 sezon

użytkownik usunięty
naza1

będzie*
Prawdopodobnie tak, przeczytałam gdzieś, że w okolicach wiosny 2017 roku (nie jest to potwierdzone info). Niestety trzeba trochę poczekać, aż wyjdzie więcej rozdziałów mangi, żeby było na czym się oprzeć :)

naza1

ja słyszałam, że ma wyjść pod koniec roku 2018, bo za mało jest jeszcze materiałów na kolejny sezon, a wcześniej anime prześcignęło mangę więc marnie. Chaptery wychodzą co miesiąc, dlatego potrzeba do tego trochę więcej czasu

cambi

Czy ktoś wie, jak to wygląda w tej chwili :)?

palenaj

Żadnych konkretów na razie nie ma. Ale te studio ponoć lubi tak zwlekać czasami kilka lat pomiędzy sezonami. Z tego, co się orientuję to ich rekord to 4 lata. Więc jeśli nie chcą go pobić to w tym roku powinno coś się ukazać.

wilczekstepowy

Oby! Dzięki za info :)

ocenił(a) serial na 9
palenaj

Jest juz prawie koniec 2019, a dalej nic nie wiadomo mialo byc pod koniec 2019 lub poczatek 2020 :)

novykotek

Aktualnie jest 2020 lipiec i cały czas nie ma 3 sezonu

alyssweeb

Trzeba się uzbroić w cierpliwość i poczekać

watermelon_karp07

Czekam już 3 lata halo...

Suvimoplay

Czy w ogóle są jakieś informacje gdziekolwiek dlaczego to tak długo trwa ? Tyle już było spekulacji na temat daty pojawienia się sezonu 3 i ciężko znaleźć gdziekolwiek sensowne wzmianki. Coś mi gdzieś mignęło, że wiosną 2021, ale czy to prawda to nie wiem.

naza1

No i mamy koniec lutego 2021 a o 3 sezonie cicho , mam co do tego złe przeczucia , słyszałem o tym że twórcy lubią puszczać niespodzianki niespodziewane ale to już trochę trwa , a wątpię że robią 36 odcinkowy sezon

Gerwancikovsky

Aktualnie jest mówione że albo zrobią w tym roku na wiosne/lato albo dopiero w przyszłym roku choc ja tam nwm....

Aniusia_gry

Wczoraj zaczęłam to anime i dzisiaj skończyłam mam nadzieję że wyjdzie 3 sezon

Aniusia_gry

już mamy 05.01.2022 i nadal nie widze sezonu 3 mam duże obawy co do tego 3 sezonu i myślę że raczej go nie będzie :{

Animeboy_2000

aktualnie jest 23.08.2023 nadal nic nie wiadomo o 3 sezonie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones